İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
SGK Duyurdu!
SGK Duyurdu!
ALTIN NE KADAR?
ALTIN NE KADAR?
Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 10:09
 
Gebze Şehit Öğretmenine ağlıyor!
Gebzeli Öğretmen Necmettin Kuyucu’nun makam odasında öğrencisi tarafından uğradığı saldırı nedeniyle hayatını kaybetmesi Gebze'yi ayağa kaldırdı.
Gebze Haberi
Gebze Şehit Öğretmenine ağlıyor!

Gebzeli Öğretmen Necmettin Kuyucu’nun makam odasında öğrencisi tarafından uğradığı saldırı nedeniyle hayatını kaybetmesi Gebze'yi ayağa kaldırdı. Yaşanan talihsiz olay nedeniyle bugün Gebze’de eğitime ara verilerek yas ilan edildi. Bugün saat 13.00’da Gebze Eşref Bitlis Parkı’ndan Atatürk Anadolu Lisesi’nin önüne yürüyüş yapılacak. Şehit öğretmen Necmettin Kuyucu için saat 14.00’da Atatürk Anadolu Lisesi’nde yapılacak törenin ardından Kuyucu’nun cenazesi ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Gebze Ahatlı Köyü’nde defnedilecek. 

ADI OKULUNA VERİLDİ

Öte yandan Meydana gelen acı olay sonrasında Atatürk Anadolu Lisesi’nin adı Şehit Öğretmen Necmeddin Kuyucu Anadolu Lisesi olarak değiştirildi. İlim davasının şehidi olan Necmettin öğretmen için tüm Gebze göz yaşları dökerken, şehit Öğretmenin daha önce çekilen bir videoda “Okul en güvenli yer “sözlerine rağmen, eğitim yuvasında hayatını kaybetmesi yürekleri dağladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Şehit, Öğretmenine, ağlıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı