Haber Detayı
11 Nisan 2016 - Pazartesi 12:13
 
Gebze Semerkand’dan vatandaşa ikram
Gebze’de yaptığı etkinlikler ile gündeme gelen Gebze Semerkand Sosyal Faliyetler ve yardımlaşma derneği bu kez de kandil etkinliği ile vatandaşa ikramda bulundu.
Gebze Haberi
Gebze Semerkand’dan vatandaşa ikram

Son üç ay içerisinde yaptığı 3 etkinlik ile vatandaşlarla buluşan Gebze Semerkand derneği Gebze Kent Meydanı ve Akse sapağında kurduğu standlar ile vatandaşa Regaip kandilinini hatırlattı. Kandil sebebi ile Yedibin kişiye gül lokumu bisküvi ve şeker dağıtan Gebze Semerkand yine 7 bin kişiye dergi hediye etti.

Gebze Semerkand Vakıf başkanı İbrahim Şen yaptığı açıklamada "Semerkand Gebze vakfı  her zaman halkımızın hizmetinde olmuştur ve olacaktır. Semerkand kültür merkezimizde yaptığımız faaliyet ve hizmetlerimizde, halkımızın imani ahlaki edebi ve manevi değerlerine hassasiyet göstererek, gençlerimizin,bacılarımızın ve tüm insanımızın eğitim ve manevi hayatına katkıda bulunmak bizim için bir bir şeref ve sorumluluk olmuştur. Bu çizgide halkımıza olan ikramlarımızda bizim için bir hizmet vecibesidir’’ dedi.

Gebze Semerkand Vakfı üç ay öncede 5 bin kişiye ballı gül şerbeti, pasta ve dergi ikramında bulunmuş sonrasın da ise Gebze kapalı spor salonunda düzenlediği muhabbet gecesi ile de Gebze halkı ile bir araya gelmişti.  

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Semerkand’dan, vatandaşa, ikram,
Yorumlar
Haber Yazılımı