Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 10:45
 
“Gebze Yaşamın Merkezi Haline Geliyor”
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Yapımı tamamlanan ve açılışa hazırlanan Barış Parkı Sosyal Tesislerimiz artık Gebzelilerin hizmetinde. Gebze’miz; dört bir yandan yükselen projelerimizle ‘Yaşamın Merkezi’ haline geliyor.” dedi.
Gebze Haberi
“Gebze Yaşamın Merkezi Haline Geliyor”

Gebze Belediyesi Adnan Köşker’in vizyon projeleri bir bir tamamlandı. ‘Daha Yapacak Çok İşimiz Var’ sloganı ile tamamlanan projelerde açılış sırası Barış Parkı Sosyal Tesisleri’nde.  Gebze’yi farklı projelerle donatarak modern bir şehir kimliği kazandıran Başkan Köşker’in önemli projelerinden Barış Parkı Sosyal Tesislerinde sona gelindi. Kaba inşaat çalışmaları biten projede çevre düzenlemesi ve ince işçilik çalışmaları sürüyor. Barış mahallesinin ve bölgenin tüm ihtiyaçlarının düşünülerek projelendirilen Barış Parkı Sosyal Tesisleri hizmete girdiğinde Gebzeliler eşsiz Eskihisar manzarasının keyfini burada çıkaracak.

İÇERİSİNDE YOK YOK!

Toplam 2 bin 770 metrekare alan üzerinde ve 3 kattan oluşacak olan Barış Parkı Sosyal Tesisi tamamlandığında bölge sakini Gebzeliler; kına, nişan, düğün gibi cemiyetlerini tesisteki düğün salonunda Eskihisar manzarasına karşı yapabilecekler. Bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan tesiste düğün salonunun yanı sıra kafe-restoran, taş fırın, mescit, çocuklar için oyun alanı, idari ofisler ve açık-kapalı otopark bulunuyor. Deniz ve Eskihisar Kalesi manzarasına sahip tesiste bölge halkının nezih bir ortamda yemek yiyebilecekleri restoran ve zaman geçirebilecekleri deniz manzarası eşliğinde kahvelerini içebilecekleri kafeterya da yer alacak.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Gebze, Yaşamın, Merkezi, Haline, Geliyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı