Haber Detayı
18 Kasım 2018 - Pazar 16:55
 
Gebze’ye 23 Aday
AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayları gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı.
- Haberi
Gebze’ye 23 Aday

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nın 95’inci Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı bu akşam gerçekleştirildi. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’ndaki Sardunya Salonu’nda gerçekleşen ilçe danışma toplantısı öncesi AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayları gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Basın toplantısında bir konuşma yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, “AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı olarak, aday adaylık sürecinde genel merkezimiz ve il başkanlığımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı yönettik.

BÜYÜKŞEHİR ÇIKARILDI

Biliyorsunuz ki 5 Kasım’da başlayan adaylık süreci bugün son buldu. Bugüne kadar ilçe başkanlığımıza 23 başvuru yapıldı. Bu akşam arkadaşlarımızla delegasyonda birlikte olacağız. İki aşamalı bir çalışma yürütülecek. Aday adaylarımızın geçmişi, bugünü, memleketleri ve mesleklerine bakılacak. İkinci olarak da temayül yoklaması yapılacak. Pazar günü 13.00 ile 16.00 arasında Gebze ilçesi katılacak. Temayül de iki tane adayımıza tercih oyu kullanılacak. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi temayülden çıkartıldı.” dedi.

İŞTE GEBZE’NİN ADAY ADAYLARI;

Abdullah Yağcı, Adnan Malkoç, Ali Altuntaş, Cemalettin Kaflı, Engin Güzel, Eyüp Ayar, Halil İbrahim Kadıoğlu, Halim Bülbül, Hayrettin Deniz, Mahmut Yandık, Mehmet Ali Okur, Mehmet Külte, Mustafa Yıldıztekin, Recep Kaya, Resul Tat, Telat Coşkun, Tuncer Karaman, Ufuk Ekinci, Yalçın Coştur, Yavuz Kuş, Yücel Nazlı, Yüksel Ercan, Zinnur Büyükgöz.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’ye, 23, Aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı