Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 11:19
 
Gebze’ye yeni kamera sistemleri kuruluyor
Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Gebze başta olmak üzere kentin farklı ilçelerinde kullanılması için güvenlik kamerası alımı ihalesi gerçekleştirecek.
 
 
 
Gebze Haberi


Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Gebze başta olmak üzere kentin farklı ilçelerinde kullanılması için güvenlik kamerası alımı ihalesi gerçekleştirecek. İhale 29 Nisan Pazartesi günü saat 14.30’da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu'nda yapılacak. Gerçekleştirilecek ihalede 48 adet sabit kamera, 18 adet kamera direği, 17 adet hareketli kamera, 17 adet saha dolabı ve bu materyallerin montajı için tümden alım ve yaptırım hizmeti alınacak.

5 İLÇEYE KURULACAK

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi projesi kapsamında temin edilecek bu kameralar Gebze başta olmak üzere İzmit, Kartepe, Başiskele ve Karamürsel ilçelerine kurulacak. İhale tarihinden itibaren 180 gün içerisinde alınacak yeni kameraların belirlenen noktalara kurulması bekleniyor. Bu güvenlik kameraları sayesinde özellikle Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaşanan adli olayları daha rahat takip ederek, yaşanılabilecek suçların önüne geçecek.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Gebze’ye, yeni, kamera, sistemleri, kuruluyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı