Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 11:34
 
Gebzeli Gazeteci mezarı başında anıldı!
GAZETECİ COŞKUN ORHAN’I MEZARI BAŞINDA ANDIK
Gebze Haberi
Gebzeli Gazeteci mezarı başında anıldı!

2013’ün ilk günlerinde elim bir hastalık sonucunda kaybettiğimiz Gebzeli gazeteci Coşkun Orhan, ölümünün 6’ıncı sene-i devriyesinde Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği programla Gebze Merkez Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

40 yaşında aramızdan ayrılan Coşkun Orhan dualarla anılırken, anma törenine Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mesut Çatak, Başkanvekili Cemal Kaplan, Başkan Yardımcıları Yunus Kahraman, Hakan Süer ile yönetim kurulu üyeleri, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Kulis Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Oğuz, Merhum Coşkun Orhan’ın ağabeyi  Vural Orhan, kardeşi Taylan Orhan, akrabaları ve basın camiasının tanınmış simaları katıldı. 

UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

Anma töreninde konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Yunus Kahraman, “Rahmetli Coşkun Orhan basın sektörümüze çok önemli katkıları bulunmuştu. Bizler Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak kendisini hiç unutmadık ve bundan sonra da unutturmayacağız. Bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun” diye konuştu. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ise, “Coşkun sevdiğimiz bir kardeşimizdi. O’nu genç yaşta kaybetmek bizleri derinden üzdü. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, yakınlarına tekraren sabırlar dilerim” ifadelerini kullandı. Son olarak konuşan merhumun ağabeyi Vural Orhan, “Bu anlamlı organizasyon için Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimine teşekkür ediyorum. Allah her birinizden razı olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzeli, Gazeteci, mezarı, başında, anıldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı