Haber Detayı
10 Temmuz 2018 - Salı 13:37
 
GEBZESPOR İÇİN FİTİLİ ATEŞLEDİLER!
GEBZESPOR İÇİN FİTİLİ ATEŞLEDİLER!
Spor Haberi
GEBZESPOR İÇİN FİTİLİ ATEŞLEDİLER!

Beş yıl aradan sonra yeniden profesyonel lige dönüş yapan Gebzespor için yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Belediye başkanı Adnan Köşker’in destek sunduğu, efsane başkan İlker Çakır’ın transfer yasağını kaldırdığı süreçte yeni sezon öncesinde ilk hamle MAGİAD’dan geldi. 

 

SALTAŞ “GEBZESPOR’UN YERİ BİZDE AYRI”

Uzun yıllar SİAD ve sağlık sektörüne yön veren isimlerin başında gelen Tuncer Saltaş Gebzespor’un şampiyonluk mücadelesi verdiği sezonda da maddi manevi camianın yanından yer alan isimler arasında bulundu. Beş yıl aradan sonra dönüş yapılan profesyonel ligde mücadele edecek olan Gebzespor’un en büyük destekçisi belediye başkanı Adnan Köşker olacak. Efsane başkan İlker Çakır geçmişe yönelik tüm borçları sıfırlayıp, transfer yasağını kaldıracak. Bu süreçte kulübe maddi manevi destek sunmak adına ilk adımı atan MAGİAD’ın kurucu başkanı ve Hayat Tıp Merkezi’nin sahibi Tuncer Saltaş “Yöneticiliğini yaptığım Gebzespor benim için her zaman yeri ayrı olmuştur. Mor menekşemizin hep üst liglerde mücadele etmesini arzu etmiş, bunun içinde bu kentte yaşayan bir birey olarak her daim maddi manevi destek sunmanın içerisinde bulunmuşumdur. Yeniden profesyonel lige dönüş yapan kulübümüze destek için hazırım” dedi.

ATMACA, 50 KOMBİNE BİLETİ ALACAK

MAGİAD (Marmara Girişimci İş Adamları Derneği) genel başkanı Erhan Atmaca “Genel Merkezi Gebze’mizde kurduğumuz MAGİAD yola çıkarken hiçbir zaman tabela derneği olmayacaktı. Bu doğrultuda çok kısa bir süreyi geride bıraktığımızda, sosyal sorumluluk, kültürel ve sportif alanlarda bir çok etkinliğe imza attık. Kentimizin adını taşıyan, tek ortak değerimiz olan Gebzespor içinde MAGİAD olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Başlangıç olarak 50 adet kompine bileti talebinde bulunduk. Gebzespor yönetiminin bundan sonrada derneğimizden, şahsımızdan istek ve taleplerini yerine getirmek adına her daim yanlarında olduklarımızı belirtmek isterim. Başka Gebzespor yok. Kent olarak büyümek gelişmek adına Gebzespor’un misyonunun çok önemli olduğunu düşünüyoruz, onun içindir ki kurum, kuruluş ve şahısların kulübümüze sahip çıkıp, destek sunmasını istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZESPOR, İÇİN, FİTİLİ, ATEŞLEDİLER!,
Yorumlar
Haber Yazılımı