Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 09:22
 
Genel Başkan’dan Kocaeli’ye selam var!
Siyaset Haberi
Genel Başkan’dan Kocaeli’ye selam var!

Antalya'da gerçekleştirilen il başkanları toplantısına katılan Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, “Göreve geldiğimizden bu yana Ülkü Ocaklarının, ne olmadığını anlatmayı bırakıp ne olduğumuzu anlattık” dedi.

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, Antalya'da gerçekleştirilen il başkanları toplantısına katıldı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr.Sinan Ateş'in Kocaeli'ye selamlarının ve övgü dolu sözlerinin olduğunu belirten Kurt, "Güzel sözlere layık olmak için daha çok çalışacağız” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARININ NE OLDUĞUNU ANLATTIK

“Göreve geldiğimiz günden bu yana bir çok farklı etkinlikler gerçekleştirdik, eğitim faaliyetlerimiz ve spor faaliyetlerimiz her hafta düzenli olarak devam etmekte, bir çok farklı sosyal faaliyet gerçekleştirdik, eğitim, spor ve eğlenceyi içinde barındıran gençlik kampı etkinliğimiz, son yıllarda Kocaeli'de düzenlenen en büyük sayıda katılım sağlanan konserimiz gibi birçok etkinlik gerçekleştirdik, göreve geldiğimizden bu yana Ülkü Ocaklarının, ne olmadığını anlatmayı bırakıp ne olduğumuzu anlattık. Kocaeli için bundan sonra da birçok projemiz ve etkinliğimiz olacaktır" dedi. Kocaeli'nde eğitimli kültürlü, spor yapan, şuurlu bir nesil için durmadan çalışacaklarını ifade ederek sözlerine son verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genel, Başkan’dan, Kocaeli’ye, selam, var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı