Haber Detayı
17 Mayıs 2017 - Çarşamba 12:32
 
GKM’DE COŞKULU KONSER
Gebze Haberi
GKM’DE COŞKULU KONSER

Efsa Organizasyon tarafından düzenlenen ve Gebze Kültür Merkezinde düzenlenen konsere Gebzeliler büyük ilgi gösterirken konser büyük coşku yaşattı. Ekin Uzunlar sevilen şarkılarını Gebze için söylerken konuk sanatçı ise Resul Dindar oldu.

UZUNLAR GEBZE’Yİ COŞTURDU

Karadeniz müziğinin genç isimlerinden Ekin Uzunlar Gebze Kültür Merkezinde sahne aldı. Çiler Boylu’nun sahibi olduğu Efsa Organizasyon tarafından düzenlenen ve Gebze Kültür Merkezinde düzenlenen konsere Gebzeliler büyük ilgi gösterirken konser büyük coşku yaşattı. Gerçekleştirilen akşamda sevilen Karadeniz şarkıları seslendiren başarılı isim, Gebzelilerden tam not aldı. Özellikle gençler şarkılarla çok eğlendi.

KONSER DE RESUL DİNDAR SÜRPRİZİ

Gebze Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konserde konuk sanatçı Resul Dindar da konuk sanatçı olarak katılırken Gebzelilerden büyük alkış aldı. Yaklaşık iki saati aşkın süre boyunca büyük coşku yaşayan Gebzeli müzikseverler, birebirinden güzel şarkılarla eğlenirken unutulmaz bir akşam yaşadılar. Efsa Organizasyon sahibi Çiler Boylu, konsere gelen ve destek olan herkese teşekkürlerini sundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GKM’DE, COŞKULU, KONSER,
Yorumlar
Haber Yazılımı