Haber Detayı
07 Aralık 2016 - Çarşamba 12:12
 
GKM’de İzgören izdihamı
Gebze Belediyesi Aralık ayı kültür programları kapsamında Gebzelilerle bir araya gelen Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören ‘Herkesten Önce Görme’nin sırlarını konuklarıyla paylaştı
Gebze Haberi
GKM’de İzgören izdihamı

 

 

KENDİN İÇİN BİR ŞEY YAP!

Gebze Belediyesinin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri tüm Gebzelilere hitap eden konu ve konuklarıyla Aralık ayında da hız kesmeden devam ediyor. Kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören “ Herkesten Önce Görmek “ konulu konferansı ile Gebzeliler ile bir araya geldi. İzgörenin konferansına Gebzelilerin ilgisi ve katılımı oldukça yoğun oldu. Salonun tamamını dolduran Gebzeliler İzgören’in konferansını dikkatle izledi. İnsanların kendilerine acımayı bırakıp kendisi için bir şeyler yapması gerektiğine değinen İzgören, “Hayatta iki tip insan vardır. Biri dokunduğu şeylere değer katar, diğeri dokunduğu şeylere değer kaybettirir. Siz hangisi olmak istiyorsunuz? Kendiniz için bir şeyler yapın, çevreniz için bir şeyler yapın, kendinize ve çevrenize değer verin ve her ne iş yapıyorsanız en iyi şekilde yapın” ifadelerine yer verdi.

20. YIL  PASTASI KESİLDİ

Konferansın sonunda Ahmet Şerif İzgören bu imkanı sağladığı ve bu tür programları düzenlediği için Gebze Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özhan Özyakışır, Ahmet Şerif İzgören’e plaket taktim etti. İzgören Akademi’nin 20. Yılı olması münasebetiyle salonda Ahmet Şerif İzgören ve İzgören Akademi çalışanları pasta kesti. İzgören fuayeye kurulan platformda tüm izleyicilerin kitaplarını imzaladı hepsiyle ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GKM’de, İzgören, izdihamı,
Yorumlar
Haber Yazılımı