Haber Detayı
23 Aralık 2018 - Pazar 12:16
 
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE HALKIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ
AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına katılarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Dilovası Haberi
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE HALKIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına katılarak Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi ile 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE HALKIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ

31 Mart Yerel Seçimlerinde hedeflerinin yüzde 50 olduğunu belirten AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, ”31 Mart Yerel Seçimlerinde hedefimiz yüzde 50 olarak belirledik. Hedefimize ulaşabilmek için gençlik kollarımızın gecesini gündüzüne katarak aralıksız çalışma yapması gerekiyor. Gönül belediyeciliğimiz ilkesiyle hemşerilerimizin hizmetkârı olduğumuzu aklımızdan çıkarmadan, istikrar ve güvenin teminatı AK Parti’mizin, ’Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ felsefesiyle var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve şehrimizi kalkındırmaya gençliğimiz ile birlikte devam edeceğiz. Gençlik Kollarımız çalışmalarını Yerel Seçimlerde, Referandum Seçimlerinde, Milletvekili Seçimlerinde ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde göstermiş olduğu gayret ve çabalar ile kanıtlamıştır. Başarılı çalışmaların sonrasında her seçimde ilçemizde oy oranımızı artırarak başarılı sonuçlar elde ettik. İlçemizde ki gençler ile aramızda koordinasyonu sizlerin yapmış olduğu çalışmalar ile sağlıyoruz.  Sizlerin gençlere ulaşacak projeleri her zaman destekliyoruz. Gençlerle sürekli iletişimde olup onlara AK Parti’nin gayesi Gönül Belediyeciliği olduğunu ve İlçemizi kalkınmada lokomotif görevi gördüğünü belirtmelisiniz.” Dedi.

GENÇLER HER SEÇİMDE PARTİMİZİN LOKOMOTİFİDİR

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’un ardın konuşma yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “ Gençlik Kollarımız partimizin lokomotifidir. Gençlik Kolları ekibimizi her seçimde olduğu gibi 31 Mart Yerel seçimlerde gayretli çalışmalarıyla ön plana çıkarak belirlediğimiz yüzde 50 hedefine ulaşacağımızdan hiç kuşkum yok. Belediye olarak yaklaşık 5 yılda birçok hizmete imzamızı attık seçim beyannamemizde verdiğimiz taahhütleri bir bir yerine getirdik. AK belediyecilikle İlçemiz 10 yılda sayısız projeler ile kalkınma yolun çok hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Gelecek 5 yıl ilçemizin gelişmesine devam ettirmek adına çok çalışmalıyız.” Dedi.

HER SEÇİMDE OLDUĞU GİBİ VAR GÜCÜMÜZLE SAHADA OLACAĞIZ

İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Belediye Başkanı Ali Toltar’ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca; “ Gençlik olarak her seçimde olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de var gücümüzle sahada olacağız. Gençlerimiz ile sık sık bir araya gelerek Gönül Belediyeciliğimizin ilçemize kattığı ve katacağı projelerle nasıl kalkınacağı anlatıyoruz. Yerel Seçimlerde gençlere yönelik projelerimizle gençlerimizin gönlüne gireceğimizi sizlerin huzurunuzda belirtmek isterim. Yapacağımız çalışmalar ile yerel seçimlerde belirlediğimiz yüzde 50 hedefine ulaşacağız. İlçe gençliğine vermiş olduğunuz önem ve hassasiyet için İlçe Başkanımız Osman Akbulut’a ve Belediye Başkanımız Ali Toltar’a teşekkür ederim.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖNÜL, BELEDİYECİLİĞİYLE, HALKIMIZIN, HİZMETKÂRIYIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı