Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 16:09
 
GOSB’dan büyük destek!
GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, GOSB’un, destekçilerinden biri olduğu ‘Yeni Nesil Öğretmen odaları’ projesinin tanıtım toplantısında yer aldı.
Gebze Haberi
GOSB’dan büyük destek!

Projenin tanıtımı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından üç pilot okuldan biri olan Keçiören Yalçın Eskiyapan İlkokulu’nda yapıldı. Toplantıya katılan GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım; Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bütçelerindeki en büyük bağış kalemlerinin tamamen eğitim odaklı olduğunu söyleyerek, Bakan Ziya Selçuk’un çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtti.

ODALARDA HER TÜRLÜ KONFOR VAR

Proje kapsamında, öğretmenlerin talepleri doğrultusunda hazırlanan odalarda; bireysel çalışmaya ve ekip çalışmasına elverişli çalışma alanları, dosya depolama alanları, geniş oturma alanları, şifreli-kilitli ve USB girişli priz sistemi bireysel dolaplar, toplantı masaları, mutfak alanı ve mutfak alanına konumlandırılmış mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi, tahta kalemiyle yazı yazmaya da imkân sağlayan mıknatıslı metal panolar, çiçek yetiştirilebilecek ve evcil hayvan beslenebilecek yaşam alanlarının yer aldığı belirtildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GOSB’dan, büyük, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı