Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 13:32
 
GOSB Ödüle Doymuyor
Sektörün önemli isimleri ve kurumlarını buluşturan ve bu yıl 19. su düzenlenen ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017’ ödül töreni kapsamında 2 Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) kuruluşu ödül aldı.
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze Organize Sanayi Bölgesi katılımcılarından Logo Yazılım San. ve Tic. A.Ş., Türkiye Merkezli Üretici Hizmet Kategorisi, Yılın ERP Yazılımı Kategorisi, Yılın E-Defter, E-Fatura-ERP, E-Arşiv Uygulamaları Kategorisi ve Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri kategori başlığı altında ‘Ar-Ge Yatırımı’ olmak üzere 5 farklı kategoride ödül alırken, Donanım Alt Kategorisi Telekom Şirketi Donanım birincisi Corning Optik İletişim San. Ltd. Şti. oldu.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

Törende, Hizmet Alt Kategorilerinde ödül alan Koçsistem, Turkcell, Türk Telekom, STM Savunma, Kurulkan Bilişim (SENTİM) firmalarına ise GOSB Teknoloji Müdürü Engin Işık tarafından ödülleri takdim edildi. GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, “Logo Yazılım San. ve Tic. A.Ş. ve Corning Optik İletişim San. Ltd. Şti.’yi aldıkları ödülden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: GOSB, Ödüle, Doymuyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı