Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 20:20
 
GTO BU SENE YİNE İLGİ ODAĞI OLDU!
Almanya'nın Hannover kentinde her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli fuarlarından birisi olarak gösterilen HANNOVER SANAYİ FUARI (Hannover Messe) kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Gebze Haberi
GTO BU SENE YİNE İLGİ ODAĞI OLDU!

Almanya Başbakanı Angela Merkel ve bu seneki partner ülke Polonya Başbakanı BEATA SZYDLO’nun katılımıyla 24 Nisan’ da ziyarete açılan Hannover Fuarı’na 200.000’in üzerinde ziyaretçi beklenirken, ülkemiz, 180 katılımcı firma ile en büyük 3. katılımcı olarak fuarda yer alıyor. 5.6 milyon iş bağlantısının kurulması hedeflenen Hannover Messe 2017’de, endüstri 4.0, entegre enerji, akıllı maddeler ve kaplamalar, enerji verimliliği, dijital cihazlar alanındaki sektör temsilcileri stand açarak ürünlerini sergilemeye başladı.

6 nolu salonda yer alan Gebze Ticaret Odası standı da Hannover Messe Fuarı’nın ilk gününe yoğun ilgi ile başladı. Hannover Başkonsolosu Banu Malaman ve Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Bayraktar fuarın ilk gününde GTO standını ziyaret ederken, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri de, Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’e hayırlı olsun temennilerini ileterek, tüm katılımcıların verimli bir fuar geçirmelerini diledi.

 

Türkiye Cumhuriyeti Hannover Başkonsolosluğu’ndan Ticaret Ateşesi  Ruhi Deniz fuarın ilk saatlerinde GTO standında ağırlanırken, Başkan Ataşeden ekonomik ilişkilere dair güncel bilgiler aldı, Türk iş dünyasının ve bölgemiz işadamlarının Hannover Fuarı’ndan beklentilerini Ataşemiz ile paylaştı.

 

 

GTO’ya kayıtlı 16.000 üye bilgisinin Kiosk aracılığı ile  fuar ziyaretçileri tarafından merakla izlendiği fuarda, GTO bölgemizin dış ticaret potansiyeli hakkında yerli ve yabancı ziyaretçilere detaylı bilgi aktarımında bulunmaya, dünyanın bir çok yerinden gelen yatırımcı ile bölgemiz iş adamlarını ikili iş görüşmelerinde buluşturmaya çalışacak.

GTO’nun tarihi ve kültürel değerleri öne çıkararak tanıtma gayreti bu yıl da Anadolu Ajansı’nın ilgisini çekerek, ajansın Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ile röportaj gerçekleştirmesi fuarın ilk gününde ayrıca dikkat çekti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO, BU, SENE, YİNE, İLGİ, ODAĞI, OLDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı