Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 10:22
 
GTO’dan üyelerini sevindirecek işbirliği!
Gebze Ticaret Odası ile VAKIFBANK arasında oda üyelerine uygun koşullarda kredi protokolü imzalandı. Protokolün üyelerin ticari hayatına katma değer sağlayacağını belirten Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, “ayakta kalabilmesi için zaman zaman finansal destek şart” dedi.
Gebze Haberi
GTO’dan üyelerini sevindirecek işbirliği!

Gebze Ticaret Odası ile Vakıfbank arasında, Oda üyelerinin banka ürün ve hizmetlerinden daha uygun koşullarda faydalanabilmesi adına işbirliği protokolü imzalandı.  Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Gebze Ticaret Odası Genel Sekreteri Mustafa Yaşar Sekin, Vakıfbank Kocaeli Bölge Müdürü Gökhan Uyan, Vakıfbank Ticari Bankacılık Pazarlama Başkanı Ahmet Yılmaz ve Vakıfbank Gebze Şube Müdürü Ali Bal’ın katılımıyla gerçekleşen tören ile Odaya kayıtlı üyelerin finansmana kolay erişimi amaçlanırken, ayrıca bankacılık hizmetlerinden de avantajlı koşullarda faydalanabilmesi sağlanacak.

ÇİLER: ÜYELERİMİZ GÜÇLENECEK

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Oda üyelerinin banka tarafından sağlanacak kredi desteği ve diğer hizmetlerle güçleneceğini belirterek, “Günümüz ekonomik koşulları baz alındığında işletmelerin ayakta kalabilmesi için zaman zaman finansal desteğe başvurması gerekmekte. Kredi desteğinin de ihtiyaç duyulan bir dönemde verilmesi aynı ölçüde önem taşımakta. Umuyoruz ki bugün imzaladığımız protokol, üyelerimizin ticari hayatına katma değer sağlar” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO’dan, üyelerini, sevindirecek, işbirliği!,
Yorumlar
Haber Yazılımı