Haber Detayı
25 Şubat 2017 - Cumartesi 07:58
 
GTÜ'de hareketli günler
Bilgisayar Mühendisliği konularında birçok alanda etkinlik düzenleyen Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu, 25 Şubatta GeekDay etkinliğini Gebze Teknik Üniversitesinde!
Gebze Haberi
GTÜ'de hareketli günler

Gebze Teknik Ünivesitesi Bilgisayar Topluluğu Şubat 2016 tarihinde kurulmuş genç bir topluluk olmasına rağmen kurulduğu tarihten itibaren yapmış olduğu etkinlikler ve eğitimler ile bilişim sektörüne meraklı bireylerin yoluna ışık tutmuştur.

GeekDay etkinliği düzenleyerek Bilgisayar Bilimleri dünyasına daha yakından göz atarak bu konularda alanında uzman kişilerle bilişime meraklı bireyleri buluşturmayı hedeflemiştir. Tek gün gerçekleşecek bu etkinlikte 14 paralel seminer ve 7 (max.)  workshop düzenlenecektir. 

Siber Güvenlik, Veri Madenciliği, Big Data, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka ve Arttırılmış Gerçeklik gibi daha birçok konunun işleneceği bir etkinlik olacaktır. Teknik oturumların olduğu bu etkinliğimizde bilişime meraklı bireyler, bilişimin içinde olanlarla birebir temas kurma imkanı yakalacayaklar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTÜ'de, hareketli, günler,
Yorumlar
Haber Yazılımı