Haber Detayı
19 Kasım 2018 - Pazartesi 13:52
 
Güler ve Köşker Çolakoğlu’na konuk oldu
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bayrak törenine katıldı.
Gebze Haberi
Güler ve Köşker Çolakoğlu’na konuk oldu

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bayrak törenine katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, öğrencilere kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

SİZLERİN EĞİTİMİ ÇOK ÖNEMLİ

Başkan Köşker konuşmasında, “Sizler geleceğin annen adayları olarak çok önemlisiniz. Sizlerin eğitimleri de bu sebeple bir o kadar önemli. Toplumun temel taşları ailedir ve ailenin eğitimi annede başlar. Daha güzel bir gelecek için sizlere bu anlamda çok güveniyoruz. Bunun içinde çok çalışmanız gerekiyor. Bu ülkenin siz gençlerden büyük beklentileri var. Zamanınızı iyi değerlendirin ve bu yıllarınızın kıymetini bilin” dedi

SİZLERE GÜVENİYORUZ

Kaymakam Güler ise, “Bu ülkenin geleceği yarın siz gençlerin omuzları üzerinde yükselecek. Bu sebeple hem sizlere hem de sizleri yetiştiren öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Sizler bu ülkenin, bizlerin geleceğisiniz. Sizlere bu anlamda güvenimiz tam. Hepinize eğitim hayatınızda başarılar diliyorum, sizlere güveniyoruz” diye konuştu.

ÖĞRETMENLERLE SOHBET ETTİLER

Selamlama konuşmalarının ardından Kaymakam Güler ve Başkan Köşker sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet ettiler. Öğretmenler ve okul idarecileriyle de bir süre sohbet eden Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, talepleri ve sorunları dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güler, ve, Köşker, Çolakoğlu’na, konuk, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı