Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 14:40
 
Gültekin'e Çayırovalılar'dan Yoğun İlgi
CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği, Gazeteci-Yazar Levent Gültekin’in konuşmacı olarak katıldığı panele, Cumhuriyet ve Kadınlar paneline yoğun ilgi gösterildi.
Çayırova Haberi
Gültekin'e Çayırovalılar'dan Yoğun İlgi

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu'nda önceki gün düzenlenen programa CHP Kocaeli eski milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Dr. Muhip Kanko, CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar, CHP Gebze meclis üyesi Neşe Celep, Atatürkçü Düşünce Derneği Gebze Şube Başkanı Sezer Nilgün Aydın, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar ve partililer ile vatandaşlar katıldı. Düzenlenen panelde gazeteci yazar Levent Gültekin gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN

CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nın yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet ve kadınlar. Kadın eli değmeli dedi yazar Levent Gültekin evet biz kadınlar istersek yer yerinden oynar. Laiklik dedi evet laiklik ülkemin ana damarıdır. Harmanlanmamız gerekiyor dedi evet, çünkü hepimiz biriz ben değil biz bizleriz. Ben şatafata bakmadım dedi evet, şatafat geçer baki olan toplumlardır ve biz insanlardır en başta çocuklarımızın geleceği için bir olmalıyız seni beni bırakıp biz olmayı seçmeliyiz. Kadın kollarımızın düzenlemiş olduğu panele katılan gazeteci yazar Levent Gültekin'e ve tüm davetlilerimize teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gültekin'e, Çayırovalılar'dan, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı