Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 08:56
 
Güneş: İşimize sıkı sarılmalıyız!
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş rutin olarak yaptığı personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan hemşireler ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi.
Darıca Haberi
Güneş: İşimize sıkı sarılmalıyız!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş rutin olarak yaptığı personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan hemşireler ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi. Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Başhekim Güneş, vatandaşların da verilen hizmetten memnun kalması için “ İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve daha iyi yardımcı olabilmektir. Bizler biliyoruz ki sizler elinizden geleni yapıyor büyük bir özveri ile çalışıyorsunuz. Göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

PERSONELLERDEN ÖNERİLERİ ALINDI

Sohbet toplantısında, personellerin istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Sıkıntılar, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, zorluklar gibi birçok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi. Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan bu görüşmeden memnun kaldıklarını belirten personeller, kendilerine böyle bir ortam sağlamasından ve fikirlerinin bizzat Başhekim Bey’e aktarılmasını memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güneş:, İşimize, sıkı, sarılmalıyız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı