Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 16:37
 
Gür; “Çayırova’da Sorun Komisyonları Kurduk”
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür Yenimahalle’de gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında, “Tüm ilçe genelinde yaşanabilecek sorunlar için ayrı ayrı komisyonlar kurduk.” dedi.
Çayırova Haberi
Gür; “Çayırova’da Sorun Komisyonları Kurduk”

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, beraberindeki ilçe yönetimi ile birlikte mahalle koordinasyon toplantılarının ilkini Yenimahalle’de başlattı. Çayırova’nın 9 Mahallesinde gerçekleştirilecek olan koordinasyon toplantılarında ilçenin sorunları mahalle mahalle ele alınarak çözüme kavuşturuluyor. Mahalle sakinlerinin katıldığı ve mahallelerde yaşanan sorunların hem sözlü hem de yazılı olarak alındığı toplantıların ilki Yenimahalle teşkilatı ile gerçekleştirildi. Mahalle sakinleri ve belirlemiş oldukları temsilcileri düzenlenen toplantıda AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ile bir araya gelerek altyapıdan ulaşıma ve bürokrasi engeline takılan sorunlara kadar birçok konuda yaşanılan sıkıntıları İlçe Başkanı Ali Osman Gür’e anlattılar.

DEVLET MEMURU GİBİ ÇALIŞIYORLAR

Sorunların çözümü noktasında takipçi olacağını ifade eden Başkan Gür, düzenledikleri bu toplantılar sayesinde ilçe halkının yaşamış oldukları ortak sorunların çözümünü daha kontrollü takip edebildiklerini söyledi. Her zaman ilçe halkının hizmetinde olduklarını söyleyen Başkan Gür, “Tüm ilçe genelinde yaşanabilecek sorunlar için ayrı ayrı komisyonlar kurduk. Bu komisyonlarda görev alan arkadaşlarımız her mahallede ayrı ayrı yapılan toplantılar düzenleyerek vatandaşımızın memnuiyeti noktasında taleplerini inceliyorlar. Ulaşımdan sağlığa, yerel yönetimlerden günü birlik hizmetlerin tespitine kadar her konuda devlet memuru gibi çalışıyorlar. Vatandaşların yaşadıkları sorun ve sıkıntıları hem sözlü hem de yazılı olarak alıp ilgili kurumlara ileterek çözümü noktasında takipçi oluyor ve vatandaşa bilgi veriyorlar. En başında dediğimiz gibi AK Parti bir dava hareketidir ve AK Parti’de siyaset yapılmaz, hizmet yapılır.” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gür;, “Çayırova’da, Sorun, Komisyonları, Kurduk”,
Yorumlar
Haber Yazılımı