Haber Detayı
21 Ocak 2019 - Pazartesi 10:53
 
Halit Yaşar’dan, Şayir’e destek!
Halit Yaşar, “Hamza Kardeşimin yanındayız, Biz Biriz Beraberiz Hep Birlikte Kardeşiz” dedi.
Dilovası Haberi
Halit Yaşar’dan, Şayir’e destek!

Dilovası Ak parti aday adaylarından Halit Yaşar bu akşam Belediye başkan adayı Hamza Şayir’le birlikte düzenlediği kalabalık toplantıda Hamza Şayir’e destek olacağını açıkladı. Dilovası Belediye başkan adayı Hamza Şayir’e destek vereceğini belirten Halit Yaşar “Bizleri Dilovası’nda destekleyen yüzlerce insan var bizler onların desteği ile aday adaylık başvurusunda bulunduk, tekrardan onlara danışarak Hamza kardeşimizin yanına geldik   

BİZ BİRİZ BERABERİZ HEP BİRLİKTE KARDEŞİZ!

Başkan Hamza Şayir, “Dilovası'na birçok eser ve hizmet kazandırmış önceki Belediye Başkanımızdan Sayın Halit Yaşar başkanımızın katılımlarıyla ilçe binamızda gerçekleştirdiğimiz istişare programını gerçekleştirdik. Bu kapsamda değerli Abimiz Halit Yaşar Başkanımızın tam destekleriyle; daha iri olacağız, daha diri olacağız, hep birlikte güçlü olacağız“dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Dilovası Ak Parti belediye başkan adayı Hamza Şayir “Adaylık ismi açıklandığın dan beri beni hiç yalnız bırakmadınız, farklı bir renk katarak çok güzel bir ortam oluşturdunuz. Çok düşük bir şansım olmasına rağmen beni seçtiler ama ben bunu tek başarmadım bunu sizlerle başardım ve sizler olmadan bu irade olmadan hiçbir şey başaramayız bizler birlikte varız birlikte başaracağız “dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halit, Yaşar’dan,, Şayir’e, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı