Haber Detayı
16 Aralık 2015 - Çarşamba 10:49
 
Hasan Soba Meclis üyeleri ile istişarede buluştu
Gebze Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyeleri, Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba tarafından istişare toplantısında ağırlandı. Yerel ve siyasi gündem, eğitim faaliyetleri toplantıda masaya yatırıldı.
Gebze Haberi
Hasan Soba Meclis üyeleri ile istişarede buluştu

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebze Belediyesi Meclis Üyeleriyle, istişare toplantısında buluştu. Her ay Gebze Belediyesi Meclis üyeleriyle düzenli olarak istişare toplantıları düzenleyen Hasan Soba, önceki akşam Loya Restoran’da Meclis üyeleriyle bir kez daha bir araya yerel gündemi masaya yatırdı.

EĞİTİM VE TOPLANTILAR DEĞERLENDİRİLDİ

Toplantı hakkında bilgi veren AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Aylık olarak belediye meclis üyeleriyle bu toplantıları düzenli yaptıklarını belirterek, Meclis Faaliyetleri, Belediye çalışmalarının yanı sıra yatırımların konuşulduğunu söyledi. Pazartesi akşamı yapılan toplantının gündeminin ağırlık olarak eğitim faaliyetleri olduğunu ifade eden Soba,  önümüzde ki 3.5 yıl boyunca seçimin olmadığını hatırlattı ve eğitim çalışmaları, yapılacak faaliyetlerin konuşulup, Cuma günü yapılacak İlçe Danışma Meclisi hakkında fikir alışverişi yaptıklarını dile getirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hasan, Soba, Meclis, üyeleri, ile, istişarede, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı