Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:29
 
Hastane Mescitinde İlk Cuma Namazı
Yapım süreci halen devam eden Gebze Fatih Devlet Hastanesi içerisinde MÜSİAD Gebze Şubesi tarafından yaptırılan mescitte ilk Cuma namazı kılındı.
Gebze Haberi
Hastane Mescitinde İlk Cuma Namazı

Gebze Fatih Devlet Hastanesi sığınaklar katının bir bölümünü mescit olarak dizayn eden Gebze MÜSİAD Şubesi Üyeleri, halılardan, mobilyalara kadar bir çok eksikliği giderdi. Kılınan Cuma namazı ile de ibadethanenin açılışı gerçekleşmiş oldu. Şehitlerimiz adına okunan Kur’an-ı Kerim sonrası Cuma namazı kılan mescit cemaati daha sonra başta Gebze MÜSİAD Şube Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım olmak üzere tüm dernek üyelerine hayırlarının kabulü yönündeki temennilerini ilettiler. Mescitte kılınan ilk Cuma namazına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebzespor Kulüp Başkanı Abbas Sır, Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Solhan, bölgemizin önde gelen iş, spor ve siyaset dünyasının isimleri katıldı.

YILDIRIM’IN FİNAL PROGRAMI OLDU

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Dilovası’nda Belediye başkan aday adayı olarak seçim yarışı içine girmeye hazırlanan MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım için de bu program final niteliği taşıdı. Başkanlığını yaptığı derneğin son programı ve projesi içinde yer alan Yıldırım dernekten istifa ederek Ak Parti Dilovası İlçe Başkanlığı’na belediye başkanlık aday adaylığı dosyasını teslim etmesi bekleniliyor.

HABER: ADNAN AYVAZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hastane, Mescitinde, İlk, Cuma, Namazı,
Yorumlar
Haber Yazılımı