Hayırlı olsun Alaca!
Haber
06 Aralık 2019 - Cuma 13:40
 
Hayırlı olsun Alaca!
Darıca Haberi
Hayırlı olsun Alaca!

Gazetemiz imtiyaz sahibi Abbas Sır ve haber servisimiz, Darıca Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Şaheser Alaca’yı ziyaret etti. Alaca’ya yeni görende başarılar dileyen Sır, basın-emniyet işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Hedef Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abbas Sır ve haber servisi muhabirleri, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Şaheser Alaca’ya ziyaret etti. Alaca’nın Darıca’daki ilk kadın emniyet müdürü olmasını hatırlatarak duyduğu memnuniyeti dile getiren Sır, “Bizler birer medya mensubu olsak da Darıca’da yaşayan vatandaşlar olarak, sizin böylesine önemli bir göreve atanmanız bizleri ziyadesiyle memnun etti. Darıca’mızın güvenliği adına Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü ile iş birliği yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. Göreviniz şahsınıza ve Darıca’mıza hayırlı olsun” dedi.

ALACA’DAN DOĞRU HABERCİLİK VURGUSU

Emniyet Müdürü Alaca, ziyaretlerinden dolayı Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abbas Sır ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederek, medyanın önemine vurgu yaptı. Kamuoyunu doğru bir şekilde aydınlatma adına medya mensuplarına büyük iş düştüğünün altını çizen Alaca, Darıca’da görev süreçleri boyunca medya mensupları ile koordineli bir çalışma yapacaklarının mesajını verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayırlı, olsun, Alaca!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı