Haber Detayı
14 Ekim 2016 - Cuma 15:46
 
HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Kocaeli Haberi
 HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu “Cumhurbaşkanı adayımızın eşinin başörtülü olması bile birilerini rahatsız etti. O hukukçular, CHP o ayıbı da işledi" dedi

Kentimize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun son durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu. Bakan Müezzinoğlu’nun il başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarete AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın yanı sıra AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan,  ilçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

 HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Bugün sayın bakanımız süre olarak çok olmayan ama içerik olarak çok olan güzel toplantılara imza attı. Sabah STK, sendika ve siyasi parti temsilcilerimizin olduğu bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Bakanımıza hoş geldiniz diyor ve almış olduğunuz vazifenin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

Kocaeli teşkilatımız bizim diğer teşkilatlarımız arasında dinamizmi en güçlü olan teşkilatların başında geliyor diyen Bakan Müezzinoğlu “Zor günlerde görev yaptık. Siyaset yaptığım dönemde kendi adıma ülkemiz ve milletimiz adına üstlendiğimiz sorumluluğun hakkını vermeyi Allah bizlere nasip etsin. Ülkemiz adına çok önemli sorumluluk üstlendik. Gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 14 yıllık süre zarfında hayal edemediğimiz çok büyük projelere imza attık. 2023’te bu ülkeyi hayal edilenin çok ilerisine hep birlikte taşıyacağız. Cumhurbaşkanımız partiyi Türkiye kamuoyuna deklare ederken hiçbir arkadaşımızın unutmamasını istiyorum. Biz milletin partisiyiz. Millete ve ülkenin yarınlarını daha iyi yapabilmek adına sorumluluk aldık. Milletimize inanarak bu yolculuğa çıktık. Bizim güç kaynağımız millettir. Allah’tan başka kimseden korkmayan bir siyaset yolcuğuna 2001’de başladık. Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.

 “CHP O AYIBI İŞLEDİ”

Kurulduğumuz günden bu yana bugün bize komik gelen o gün birçok sıkıntıyla karşı karşıya geldik diyen Bakan Müezzinoğlu “Genel başkanımıza muhtar bile olamazsın dediler. Biz ise millet ne diyorsa o olacak dedik. Bu milletin kaderiyle oynamaya alışık olanlar, artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi olmayacak diyorduk. Cumhurbaşkanı adayımızın eşinin başörtülü olması bile birilerini rahatsız etti. O makamda millet benim temsilcimi istiyorum dedi. O hukukçular CHP, o ayıbı da işledi. Ve 367 olmadan meclis gündeme geçemez diyerek 184 ile toplanıp her türlü anayasal değişikliği yapan meclis hukuk ucubesi çıkarttı. Buna da CHP vesile oldu. Biz milleti merkeze alıyoruz. Cumhurbaşkanını cumhur seçsin dedik. Büyüyen bir Türkiye, hedefi olan bir Türkiye, dünyaya artık hiçbir şey eskisi olmayacak mesajı verildi. BM’de dünya 5’ten büyüktür cümlesi belli güç odaklarını rahatsız etti” açıklamasında bulundu.

 “15 TEMMUZ’DA HERKES MİLLİ İRADE DEDİ”

Biz bu ülke için siyaset yapıyoruz diyen Bakan Müezzinoğlu “Bu milletin medeniyetinin öncülüğünü yapma gibi bir önceliğimiz var. Kim hangi çukuru kazarsa kazsın başarılı olamayacak. Bu millet haktan yana.  AK Parti kadrolarına kurulduğu günden bugüne gösterdiği samimiyeti bugünde aynı şekilde sürdürmek zorundayız. Tüm kadrolarımız her yerde bu ülkenin yarınlarını bugünden daha iyi yapmak sorumluluğundadır. Biz hedeften vazgeçmeyeceğiz. Hepimiz gücümüz yettiğince elimizden geleni yapacağız. Bizi bu gayretimiz kurtardı. Karanlık 15 Temmuz akşamını aydınlık sabaha bu millet çıkardı. Herkes milli irade dedi, kaderimle hiçbir hain oynayamaz dedi bu millet. Burada AK Parti olarak birbirimize olan samimiyetimizi daha da güçlendirerek topluma temas etmeliyiz. Toplumun her kesimiyle görüşeceğiz. Ülkenin yarınları bugünden güzel olacak” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , HİÇBİR, ŞEY, ESKİSİ, GİBİ, OLMAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı