Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 11:04
 
Hizmete koşuyorlar
Siyaset Haberi
Hizmete koşuyorlar

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanlığı Covid-19 salgınında Kocaelili vatandaşlarının yanında olarak yardımlarına koştu.

Yeniden refah partisi Kocaeli il yönetim kurulu toplantısı, önceki akşam video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Toplantıya il yönetim kurlu üyelerinin yanı sıra, ilçe başkanları da katıldı. İl başkanı Mehmet Aras’ın katılmadığı toplantıya, il başkan yardımcısı ve teşkilat başkanı Cevdet Çepil başkanlık etti. Toplantı boyunca, partini il merkezi ve ilçelerinde ramazan ayı boyunca yapılan çalışmalar değerlendirildi.

SOSYAL YARDIM YAPILDI

Verilen bilgilere göre, parti tüm ramazan ayı boyunca neredeyse ilçelerin tamamında, Kocaeli halkının gelir durumu düşük kesimlerine yönelik sosyal yardım çalışmalarında bulundu. Aynı zamanda genel merkez ve il başkanının talimatı doğrultusunda, tüm ilçelerde küresel salgın hastalık nedeni ile evinden dışarıya çıkamayan vatandaşlarla temas kurulup, vatandaşların ihtiyaçlarının teminine yönelik çalışmalarda bulunuldu. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmesi sonrasında, partinin ramazan bayramına yönelik olarak gerçekleştirmeyi düşündüğü çalışmalar masaya yatırıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hizmete, koşuyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı