Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 12:32
 
Höbek, karış karış geziyor!
Bir gününü Gölcük'e ayıran AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek gördüğü ilgiden memnundu. Höbek, Gölcük ve Kocaeli'nin 24 Haziran'da da AK Parti'ye sahip çıkacağını vurguladı
 
 
 
Kocaeli Haberi


AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Dr. Höbek, SKM programı kapsamında önceki gün Gölcük'teydi. Bir gününü Gölcük'e ayıran ve gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılaşan Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek'e, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ile partililer eşlik etti.

ÖNCE ENGELLİLER

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, programlarına Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp'i ziyaret ederek başladı. Daha sonra İdris Alp'le birlikte Gölcük Engelsiz Yaşam Merkezi'ne geçen Dr. Hakan Höbek, Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve dernek üyeleri ile sohbet etti, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kendisinin de engelli olduğunu ifade eden Dr. Hakan Höbek, milletvekili seçilmesi halinde Meclis'te engellileri temsil noktasında elinden geleni yapacağını vurguladı.

HASTALARA MORAL

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in de eşlik ettiği ikinci programda AK Parti Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Yüksel Pehlevan'ı ziyaret etti. Hastane hakkında bilgiler alan Dr. Hakan Höbek, daha sonra hastaları ziyaret etti. Hastalara moral veren Dr. Hakan Höbek, acil şifalar diledi.

İFTARINI YAPTI

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, hastane ziyaretinden sonra Yenimahalle'de ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşların ve esnafın büyük ilgi gösterdiği Dr. Hakan Höbek, öneri ve taleplerini dinledi. 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan Dr. Hakan Höbek, "Türkiye'nin geleceğini oylayacağız" dedi. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini tamamlayan Dr. Hakan Höbek, iftarını ise yine Yenimahalle'de ikamet eden Hüseyin Nas'ın evinde yaptı. Evinin kapılarını kendilerine açtığı ve sofrasını paylaştığı için Nas ailesine teşekkür etti.

MEMNUN DÖNDÜ

Gölcük'te gördüğü ilgi ve teveccühten çok memnun kalan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, "Her geçen gün gelişen ve değişen Gölcük, her seçimde AK Parti'ye en büyük desteği veren ilçelerimizden olmuştur. Gölcük ve Kocaeli halkı, 24 Haziran genel seçimlerinde de AK Parti'ye sahip çıkacaktır. Buna inancımız tamdır" dedi. Dr. Hakan Höbek'in Gölcük turu geç saatlere kadar devam etti.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Höbek,, karış, karış, geziyor!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı