Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 14:52
 
Hocaoğlu, Kaçar’a gitti
Darıca Emniyet Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardım Derneği, İlçe’ye Emniyet Müdürü olarak atanan Erkan Kaçar’a yönelik hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca İlçe Emniyet müdürü Hasan Aydoğan’ın Van’a olan atamasının ardından Darıca’da bu görevi devralan İlçe Emniyet Müdürü Erkan Kaçar, birçok sivil toplum kuruluşu ve temsilcilerinin hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Kaçar’ı son olarak Emniyet müdürlüğüne en önemli desteği sunan Darıca Emniyet Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardım Derneği Başkanı Ahmet Hakan Hocaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti. Dernek ve emniyet müdürlüğü arasında ki ilişki ve çalışma prosedürü hakkında bilgi alışverişi yapan Kaçar ve dernek yönetim kurulu üyeleri gelecek dönemde bir arada çalışmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

KARAMAN’I DA ZİYARET ETTİLER

Darıca Emniyet Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardım Derneği Başkanı Ahmet Hakan Hocaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Emniyet müdürü Kaçar’a olan ziyaretlerini tamamlamalarının ardından darıca Kaymakamı Ömer Karaman’ı da ziyaret ettiler.  Kaymakam Karaman dernek yönetiminin kendisine olan ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirken, Dernek başkanı Hocaoğlu Kaymakam Karaman’a bir plaket sunumuda gerçekleştirdi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Hocaoğlu,, Kaçar’a, gitti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı