Haber Detayı
04 Mayıs 2015 - Pazartesi 09:07
 
İki Anket Şirketinin Başkanı Birbirine Girdi
Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, TRT'de program yaptığı için kendisini eleştiren Gezici Araştırma şirketi Genel Müdürü Murat Gezici'yi dövmekle tehdit etti.
- Haberi
İki Anket Şirketinin Başkanı Birbirine Girdi

Yaptığı son seçim anketinde AK Parti'nin yüzde 43 ve HDP'yi baraj altında çıkmasıyla gündeme gelen Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, Gezici Araştırma şirketi Genel Müdürü Murat Gezici'ye, TRT'de program yaptığı için kendisini eleştirdiği gerekçesiyle 'Seni döveceğim' diye mesaj verdi.

"TRT RADYO PROGRAMINIZ HAYIRLI OLSUN"

SONAR'ın AK Parti'yi yüzde 43 ve HDP'yi baraj altında gösterdiği son araştırmasının ardından "Gezici Araştırma gölgede hiç kalmadı,sizler ölü noktadasınız. Hakan Bey TRTRadyo programınız hayırlı olsun @AHakanBayrakci yenigörevinizdbşrlr" diye tweet atan Murat Gezici'ye Hakan Bayrakçı'dan tehditkar bir yanıt geldi.

"SENİ DÖVECEĞİM"

Gezici'nin gerçeği bildiği halde TRT konusunda iftira attığını savunan Bayrakçı, "TRT konusu yüzünden benimle ilgili her kim ne yazdıysa ve yazacaksa, tek cevapla konuyu kapatıyorum.. Sabaha kadar yazın! "Hadi ordan… Seni döveceğim. Bakalım savcıya mı koşacaksın yoksa erkek gibi karşı mı koyacaksın?" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İki, Anket, Şirketinin, Başkanı, Birbirine, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı