İlk işi esip gürlemek oldu
Haber
04 Ağustos 2020 - Salı 10:49
 
İlk işi esip gürlemek oldu
Siyaset Haberi
İlk işi esip gürlemek oldu

MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural bir ay önce askıya aldığı sosyal medyasına geri dönerek ‘İçimizdeki Ebu Cehiller’ olarak nitelendirdiği kişilere açtı ağzını yumdu gözünü.  

Sosyal medya yasasının çıkması ile birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tekrar Twitter’a dönmesinin ardından MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural da sosyal medya hesaplarını açtı. Milliyetçi Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural sosyal medya hesaplarını kullanmama kararından tam 1 ay sonra sosyal medya yasayı çıkınca sosyal medyaya esip gürleyerek döndü. Sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Başkan Kural’ın sert tavırları dikkat çekerken, kimlere mesaj vermek istediği ise kafalarda soru işareti bıraktı.

SADECE DAR GÜNLERDE İHANET BEKLENEBİLİR

‘Narsist beyinler’ olarak nitelendirdiği kişilere oldukça sinirlenen Başkan Kural açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “ TÜRK Milleti'ne ve Gebze’mize fedakarca hizmet eden polisimiz ve jandarmamız ile bayramlaşmayı protokol zanneden şizofrenler ancak kripto gazetecilere haber servis ederler... Belediye, kaymakamlık ve bürokrasi ziyaretlerinde düne kadar fotoğraf karelerinin vazgeçilmezi olanlar, bu bayramlaşmanın MHP mensupları için bir görev ve mecburiyet olduğunu idrak edemezler. Davanın çilekeş mensupları, direk tepelerinde bayrak asarken, kahvede taş dizerek saçları beyazlatan kişilerden de sadece dar günlerde ihanet beklenebilir.

Kendilerini afişe ediyorlar

İçimizdeki Ebu Cehil'ler! Cehaletleri, kuyruk acıları ve egoları zirve yapıp nefs içinde boğulan bazıları yine cahillikleri ile kendilerini afişe etmekteler. Kriptolarınızla, soroscu çakma Türkçülerinizle, 7/24 Genel Başkana hakaret edenlerinizle TÜRKAV'da gösterdiğimiz mücadeleye kuyruk acısı olanlar, şimdi kafalarına yeni bir icat çıkartıp kendilerini bile inandırmışlar. Kendi zekâ ve bilgilerini, YSK'dan, Yargıtay'dan ve MHP Genel Merkezi'nden bile üstün görebilecek kadar narsist olan bu beyinlere bizzat bilgi vereyim. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Üyesi oldum, hem Genel Merkez hem Yargıtay onayladı.

BAŞKAN OLARAK GÖREVLENDİRİLDİM VE ŞEREFLENDİRİLDİM

Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Teşkilatı’nda 2 dönem ilçe yöneticisi oldum, hem genel merkez hem dernekler ve partiler masası onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Belediye Meclis Üyesi adayı oldum, hem Genel Merkez hem İlçe Seçim Kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Kocaeli Milletvekilli adayı oldum, hem Genel Merkez hem Yüksek Seçim Kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken Lider Dr. Devlet Bahçeli tarafından MHP Gebze İlçe Başkanı olarak görevlendirildim ve şereflendirildim.

SİYASİ BİR ENGELİM BULUNMUYOR

Düne kadar, eşrafınızın çocuklarının staj talepleri, girmek istediğiniz satın alma süreçleri için bilgi almak vb. bir sürü konu nedeniyle bol bol arayıp ve hatta ziyaret ettiğiniz işyerimin kamu kurumu olduğunu o vakit mi bilmiyordunuz yoksa üstlendiğim bu görevler sırasında kahvede taş mı diziyordunuz? Cehaletinizi bir nebze eksilteyim de, bilgi sahibi olun. Kamu işçisi statüsünde olduğumdan siyasi bir engelim bulunmamaktadır. Bunu sizi yönlendirenler dâhi bilmekte ama size bile yalan söylemekteler! Keza, onlar yeri geldiğinde en yakınındakini bile satmasını güzel becerirler. Size akıl verenlerin, sizden fazlası olduğunu düşündükçe batıyorsunuz. Ne fikriniz var, ne zekanız; nefsinize ve aklı evvellere kendinizi teslim etmişsiniz. Amr bin Hişam olmak sizin tercihiniz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, işi, esip, gürlemek, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı