İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Altın'da Son Durum
Altın'da Son Durum
Dolarda Son Durum
Dolarda Son Durum
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 10:06
 
İNSANLARIN GÜLÜMSEMEYE İHTİYACI VAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran Gebze’de ziyaretlerde bulundu. Beylikbağı Mahallesi’nde Bitlisliler Derneğini ziyaret ederek, Bitlisli vatandaşların taleplerini dinleyen Başaran, halkçı belediyeciliğin nasıl olması gerektiğinden bahsetti.
Gebze Haberi
İNSANLARIN GÜLÜMSEMEYE İHTİYACI VAR

Emek Partisi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran Gebze Beylikbağı Mahallesi’nde Bitlisliler Derneğini ziyaret etti, Bitlisli vatandaşların taleplerini dinledi, halkçı belediyeciliğin nasıl olması gerektiğinden bahsetti. Ekonominin durumundan söz eden Başaran, “Ekonominin kötü gidişatı ortada, sizlerin de neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum. Halk yoksullukla boğuşurken belediye başkanı zenginlik içerisinde yaşayamayacak belediye başkanının maaşı kentteki nitelikli bir işçiden daha fazla olmayacak” dedi.  

UZAK BİR HİZMET ANLAYIŞI OLMAYACAK

Yapacaklarının halkın denetiminde olacağını, yapılan her şeyin istenirse halk tarafından tek tek görülebileceğini ifade eden Başaran, halktan uzak bir hizmet anlayışının olamayacağını belirtti. Konuşmasının devamında belediyelerin hizmetlerinden halkın tam anlamıyla faydalanamadığını söyleyen Başaran, “İnsanların ısınmaya, aydınlanmaya, suya ihtiyacı var. Halk bu hizmetlerin faturasını öderken dahi zorlanıyor, belediyenin bu hizmetleri en maliyetsiz yolla ulaştırması gerekiyor” dedi. Halkın yaşam koşullarının zorlaştığı bir dönemde sosyal hayatlarının da önemli olduğu ve belediyenin halkın sosyal yaşamını önemsemesi gerektiğine de değinen Başaran “Hayatında bir sinemaya, bir konsere gidememiş, çocuklarını tiyatro oyununa götürememiş aileler var, bu insanların gülümsemeye ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İNSANLARIN, GÜLÜMSEMEYE, İHTİYACI, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı