Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 21:21
 
İnsanlık Onuru İçin İlhami Bayrak
İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak sadace Çayırova'nın geleceği için, ilçe halkına hizmet için değil insanlık onurunu da yüceltmek adına aday olduğunu açıkladı.
Çayırova Haberi
İnsanlık Onuru İçin İlhami Bayrak

"Allah'ın yarattığı en güzel varlık olan insanın bu  derecede değer görmesi ve onurlandırılması gerekir.Tüm projelerimizi ve seçim beyannamemizi insanlık onuruna yakışan bir yaşam sürmeleri için hazırladık." diyen İYİ Parti Belediye Başkanı İlhami Bayrak "Biz vicdanımızla yola çıktık, Kazandığımızda da vicdanımızla çalışacağız."dedi.

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, belediye meclis üyesi adayları ve İYİ Parti Çayırova İlçe Yönetiminin gazetemize yönelik yaptığı ziyarette başkan Adayı Bayrak önemli açıklamalar yaptı.


MEVCUT YÖNETİM TEŞEKKÜRÜ HAKETTİ


Ziyaret esnasında Çayırova'yı 5 yıldır yöneten Şevki Demirci'nin ve ekibinin önemli hizmetlere imza attığını, ilçenin bir ivme kazandığının altını çizen Bayrak "Biz ilçemize hizemt adına taş üstüne taş koymuş herekese teşekkürü bir borç biliriz.Çayırova'ya vu dönemde yapılan hizmetler var mıdır? evet vardır. Bundan dolayı teşekkür ederiz. Biz aday olurken ilçeyi ve belediyeyi yönetenleri eleştirmek, belden aşağı vurmak için yoıla çıkmadık. Mevcut partilerin adaylarını da düşman görnmüyoruz. Onlarla sadece rekabet çerçevesinde yarışıyoruz. Bizim iddiamız Çayırova'yı daha iyi yönetmek, ilçe halkına haklettiği hizmetleri sunmak ve insanlık onuruna yakışan değerde projeleri ilçe halkımıza sunmaktır. Kültürel, sportif, fiziksel eksiklikleri gidermek istiyoruz." dedi.

DERİN DÜŞMANLARIN ELİNE KALMAMALI


 Çayırova'nın ve ilçe de yaşayan insanların herşeyin engüzeline layık olduğunu ifade eden İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, "İlçemizde varlığını sürdürmeye çalışan şer ve düşman odaklı örgütlerin ve bu örgütlerle ilişiği olan kişilerin ilçe halkına ve belediyeye hükmetmesine engel olmak en başlıca mücadelemiz arasındadır." diyen Bayrak sözlerine şöyle devam etti. "Seç,m sürecinde partilerin adayları bizim düşmanımız değil rakiplerimizdir. Rekabet bitiği an yine aynı ilçede bir arada yaşayacağımız arkadaşlarımızdır."dedi.

BELEDİYE PERSONELİ İNSANLIK ONURU İÇİNDE ÇALIŞMALIDIR


Çayırova Belediyesi çalışanlarının sosyal haklar ve yemekleri ilgili yaşadıkları sorunlarından da bilgisi olduğunu belirten Bayrak, "Personel insanlık onuruna yakuşan değerde mesai yapmalı ve emeğinin karşılığını almalıdır. Taşeron firmalarda çalışan işçilerin geçiş döneminde yeterli hakları almadıklarını düşünüyorum. Yetkiyi aldığımız zaman belediye dahilinde ilk yapacağımız işlerin başında çalışan personelin iş düzenlemesini yapacağız ve tek bir çalışnaı işten çıkarmayacağız. Ayrıca 1 yıl içinde Çayırova'da işsiz kalmayacak. Çayırova'nın sanayi potansiyeli ortadadır. İşsizlik diye bir sorunun bu ilçede yaşanması mümkün olmayacak."dedi.

HESAP VEREN BİR YÖNETİM OLACAĞIZ

Yetkiyi aldıklarında adil, şeffaf ve hesap veren bir yönetim sergileyeceklerinin altını çizen Bayrak, "En büyük denetimcimiz vicdanımızdır. Çayırova'yı ve belediyeyi vicdanımızla yöneteceğiz. Meclis Üyesi arkadaşlarımızı da belirlerken en büyük kriterimiz vicdan sahibi profilleri seçerek listemizi oluşturuduk Bunun dışında işinin ehli olan isimler var. Kent planlayıcısı, gıdacı, mimar, mühendis arkadaşlarımızda listemizin büyük güçleridir. Ak Parti'nin belde kurucusu, milletveli ve belediye başkan adayı, CHP'nin ieski ilçe başkanı, Saadet Partisi'nin meclis üyesi gibi birçok Çayırova'nın sorunlarına hakim isimler var. Şekerpınar Cumhuriyeti, Güzeltepe ve Çayırova gibi  kopuk bölgelerimiz arasında bugüne kadar kurulamayan koordinasyonu sağlayarak Çayırova'nın bütünlüğünü sağlayacağız."dedi.

Haber: Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnsanlık, Onuru, İçin, İlhami, Bayrak,
Yorumlar
Haber Yazılımı