İstenmeyen damadın hazin sonu!
Haber
16 Ağustos 2019 - Cuma 10:13
 
İstenmeyen damadın hazin sonu!
'Sosyal medya' cinayeti! Erzurum'lu Aşiret kızıyla fotoğraflarını paylaşınca...
Kocaeli Haberi
İstenmeyen damadın hazin sonu!

Aynı aşiretten iki genç aşık oldu. Ailenin istemediği genç, intikam için kız arkadaşı ile fotoğraflarını Facebook’a yükleyince öldürüldü. Erzurum Karaçoban'da yaşayan Şahin E. (23), aynı aşiretten akrabası olan Filiz E.'a aşık oldu. Genç kız da karşılık verince iki sevgili evlenmek istedi. Ancak Filiz E.'ın ailesi, bu evliliğe karşı çıktı.

Genç kızın ağabeyleri de Şahin E.'ı, "Kardeşimizden uzak dur" diye uyardı. Reddedilmeyi gururuna yediremeyen Şahin E. intikam almak için, kız arkadaşıyla birlikte çektirdiği fotoğraflarını Facebook hesabından paylaştı. Bunun üzerine genç kızın ailesi, Şahin E.'ı bir daha uyardı. Ancak genç adam bu kez kızın yaşadığı eve iki kere taciz ateşinde bulundu.

İki yıl önceki olayların ardından Filiz E., Şahin E. ile ilişkisini bitirdi. Genç adam da ortadan kayboldu. Ancak bir süre önce ilçeye döndü. Genç kızın ağabeyleri döndüğünü öğrendikleri Şahin E.'ı aramaya başladı. Önceki akşam da sokakta gördükleri gencin peşine düştüler. Yüzleri maskeli olan genç kızın ağabeyleri, kendilerini fark edip kaçmaya başlayan Şahin E.'a, sokakta pompalı tüfekle kurşun yağdırdı. Başına ve göğsüne isabet eden kurşunlarla yere yığılan genç, olay yerinde öldü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstenmeyen, damadın, hazin, sonu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı