Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 16:21
 
İstifası İstenen Belediye Başkanı 16.30'da Açıklama Yapacak
AK Parti'de istifası istenen isimlerden olan Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, saat 16.30'da açıklama yapacağını duyurdu.
- Haberi
İstifası İstenen  Belediye Başkanı 16.30'da Açıklama Yapacak

AK Parti belediye başkanları arasındaki istifa furyası hızla yayılıyor. İstifası istenen isimlerden  Balıkesir Belediye Başkanı  Ahmet Edip Uğur saat 16:30'da açıklama yapacağını duyurdu. Uğur'un basın toplantısında istifa etmesi bekleniyor.

ERDOĞAN "İSTİFA EDECEKLER" DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan,  Nijerya  Cumhurbaşkanı Buhari ile birlikte düzenlediği ortak basın toplantısında, AK Partili Belediye Başkanlarının istifasına ilişkin soruya, "Şu an itibarıyla üç belediye başkanımız istifalarını verdiler. Şimdi üç belediye başkanımız daha var. Onlar da istifalarını en kısa zamanda vereceklerine inanıyorum. İlgili arkadaşlarımız görüşmelerini yaptılar ve şu anda da zannediyorum bu istifayı vermenin onlar da hazırlığı içerisindeler. Aksi takdirde, yine söylüyorum, gereği ne ise gereği yapılacaktır" sözleriyle yanıt vermişti.

İLK ADIM BALIKESİR BELEDİYE BAŞKANINDAN GELDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu açıklamalarının ardından ilk haber  BalıkesirBelediye Başkanı  Ahmet Edip Uğur'dan geldi. Uğur'un bugün 16.30'da bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstifası, İstenen, , Belediye, Başkanı, 16.30'da, Açıklama, Yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı