Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 11:57
 
İzel Kimya’dan Dilovası Belediyespor’a destek
Dilovas’ının önemli kuruluşlarından biri olan, Yönetim kurulu başkanlığını Suat Çelik’in yaptığı İzel kimya İlçe’de sosyal ve sportif etkinliklere verdiği destekle biliniyor.
Spor Haberi
İzel Kimya’dan Dilovası Belediyespor’a destek

Dilovas’ının önemli kuruluşlarından biri olan, Yönetim kurulu başkanlığını Suat Çelik’in yaptığı İzel kimya İlçe’de sosyal ve sportif etkinliklere verdiği destekle biliniyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Dilovası Belediyespor’a destekte bulunan İzel Kimya’ya Dilovası Belediyespor yönetimi teşekkür plaketi ve forma hediye etti.

ÇELİK.’’ DESTEKTEN ASLA KAÇMAYIZ’’

Genç yaşta işinde başarıyı yakalamış bir isim olan Suat Çelik, yaşadıkları ve kazandıkları bölgeye desteği zorunluluk gördüklerini belirterek,’’  Dilovası İlçemizin sportif alandaki başarısını önemsiyoruz ve Dilovası’nın bir firması olarak, gençlerimizin spor yaptığı bir kulübe maddi desteği vermekten asla kaçmayız.  Dilovası Belediyespor başkanı ve yönetimine, özellikle de dostumuz Enver Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Bize böylesi bir jest yaptılar. Ancak bizim için asıl ödül, sezon sonunda takımımızın Kocaeli şampiyonluk kupasını Dilovası’na getirmesi olacaktır’’ dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzel, Kimya’dan, Dilovası, Belediyespor’a, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı