Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 09:25
 
JAPONYA PRENSESİ DİLOVASI’NA GELDİ!
Japonya Prensesi Akiko Mikasa, Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte Osmangazi Köprüsü Teknoloji Müzesini gezdi. Yetkililerden bilgi alan Japonya Prensesi Akiko Mikasa, müzede bulunan resim sergisini gezdi.
 
 
 
Dilovası Haberi


Japonya Prensesi Akiko Mikasa, Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte Osmangazi Köprüsü Teknoloji Müzesini gezdi. Bir dizi temaslarda bulunmak üzere ülkemize gelen Japonya Prensesi Akiko Mikasa, Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte Osmangazi Köprüsü’nün yapılışını anlatan bilgilerin ve maketlerin yer aldığı Osmangazi Köprüsü Teknoloji Müzesini gezdi.

VALİ AKSOY, JAPONYA PRENSESİNİ AĞIRLADI

Vali Hüseyin Aksoy, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nihat Uzun, Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş ve Otoyol Yatırım ve İşletme A.Ş. Müdürü Hüseyin Bozkurt tarafından karşılanan Japonya Prensesi Akiko Mikasa, ilk olarak Yalova “Osmangazi Köprüsü” temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerin eserlerinin yer aldığı resim sergisini gezdi. Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte Osmangazi Köprüsü Teknoloji Müzesini gezerek, yetkililerden bilgi alan Japonya Prensesi Akiko Mikasa’ya, Vali Aksoy kendisini Kocaeli’de ağırlamaktan duydukları memnuniyetlerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: JAPONYA, PRENSESİ, DİLOVASI’NA, GELDİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı