Haber Detayı
15 Ocak 2017 - Pazar 20:05
 
KILIÇ KAYA’YA SESLENDİ! “MESULİYET ALACAK MISIN?”
Çayırova Haberi
KILIÇ KAYA’YA SESLENDİ! “MESULİYET ALACAK MISIN?”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Çayırova’da gerçekleştirilen Özgürlük mahallesi Danışma Meclisine katıldı. Ceyhan: “Türkiye’de, Kocaeli’de ilçe ve mahallelerimizde AK Parti ve MHP teşkilatları olarak beraber çalışacağız. İnanıyorum ki CHP tabanından da güçlü bir oy alacağız. Çünkü CHP’li taban her şeyi genel başkanlarından daha iyi görüyor.” Dedi.

Çayırova Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan danışmaya İl başkanı Şemsettin Ceyhan’ın yanı sıra Belediye başkanı Şevki Demirci, İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İl Yöneticileri Yunus Kahraman, Sertan Tuncel, İdris Demir, Ayşin Balcılar ve partililerde katıldı. Çayırova Teşkilatlarını yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı kutlayan İl başkanı Ceyhan, Referandumda Kocaeli’den Yüzde 70 oy hedeflediklerini açıkladı.

BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞMALIYIZ

Ceyhan, Mahalle danışma toplantılarının önemine değinerek, “Mahalle danışmalarında eylem planı ortaya koyacağız. Teşkilatın mahallesi zayıfsa sandık başında görev yapacak kişiler cengaver ve fedakar değilse, il başkanı olarak hiçbir şey değiliz. Tek başımıza bu teşkilatlarda bir şey değiliz, biz bir ve beraber olduğumuz sürece başarımız artacak ve bir ve beraber olduğumuz için AK Parti Kocaeli ve Türkiye’de başarılıdır. Türkiye zor bir süreçten geçiyor, terör, ihanet birçok zorluklarla mücadele ediyoruz, ancak şuan en önemli gündemimiz referandum sürecidir. Mecliste oylamaların ardından anayasaya referandum sürecine start vereceğiz. 45 günlük takvim içerisinde Türkiye ve Dünya için çok önemli bir referandumun mimarları ve mühendisleri olacağız.”dedi.

KOCAELİ’NE YAKIŞAN YÜZDE 70 EVET

Yüzde 70 oy hedeflediklerini ifade eden Ceyhan, “Türkiye’de, Kocaeli’de ilçe ve mahallelerimizde AK Parti ve MHP teşkilatları olarak beraber çalışacağız. İnanıyorum ki CHP tabanından da güçlü bir oy alacağız. Çünkü CHP’li taban her şeyi genel başkanlarından daha iyi görüyor. Değerli mahalle başkanlarımız, değerli yöneticilerimiz, teşkilat mensuplarımız, AK Parti sevdalılarımız kimse görev beklemesin bu iş artık tüm Kocaelililerindir. Sefer bizden zafer Allah’tan. Referandumda Kocaeli’ne yakışan %70 oy almaktır. Tüm Teşkilatıma güveniyor, elimizden gelenin en iyisini yaparak bu hedefin altına düşmeyeceğimize inancımın tam olduğunu belirtmek istiyorum. “dedi.

KILIÇ: "CHP’Yİ ALLAH ISLAH EYLESİN”

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ise konuşmalarına "TBMM'nde şu günlerde yürütülen yeni Anayasa oylaması esnasında Çayırova İlçe Teşkilatı'nın üzerine düşenleri yapması konusunda daha aktif olarak çalışmaya hazır olduklarını" dile getirerek başladı.  Konuşmalarında CHP'li milletvekillerinin Parlamentoda "hayır"cı yaklaşımlarını da eleştiren Kılıç "Bu milletin lehine ne kadar çalışma varsa hep önünde duran CHP zihniyeti oluyor... Allah ıslah eylesin" diye konuştu. 

Kılıç geçen hafta Çayırova'da kat artışı çalışmalarını onaylayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci'ye de teşekkür ederken, CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya'yı milletin faydasına karşı çıkmakla suçladı. Kılıç,"Ben 38 yıldır bu kat artışı uygulamasının yapılamamasından ötürü pek çok evin yeniden yapılamadığını, tadilatlarının yapılmadığını biliyorum. 1,5 yıldır yapmış olduğumuz çalışma sonrasında kat artışına izin verildi. Ancak CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya İzmit'te bir gazeteye verdiği demeçte buna da karşı çıkmış Ben şimdi Kaya'ya soruyorum. Acaba, yarın bir deprem olsa o evini yaptıramayan Çayırovalıların başına bir şey gelse Sayın Selahattin Kaya mesuliyet alacak mı? Biz 1,5 yıldır bu konu üzerinde çalışıyoruz" diye konuştu.  Kılıç'ın konuşmasının tamamlanmasından sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KILIÇ, KAYA’YA, SESLENDİ!, “MESULİYET, ALACAK, MISIN?”,
Yorumlar
Haber Yazılımı