Haber Detayı
04 Mayıs 2017 - Perşembe 10:05
 
KILIÇDAROĞLU İLİMİZE YENİDEN GELMEK İÇİN ŞART KOŞTU!
Gebze Haberi
KILIÇDAROĞLU İLİMİZE YENİDEN GELMEK İÇİN ŞART KOŞTU!

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, yeni il binasının açılış töreni için davet ettiği Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kocaeli’ye yeniden gelme şartını açıkladı.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, il binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulunan Sarıbay, Ankara’da düzenlenen CHP İl Başkanları Toplantısı’nı değerlendirdi. Toplantı sonrası yeni il binasının açılış töreni için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet ettiklerini belirten Sarıbay, Kılıçdaroğlu’nun Kocaeli’ye gelme şartını da açıkladı.
 
İŞTE KOCAELİ’YE GELME ŞARTI
Açıklamasında Sarıbay, “İl binası açılışı için genel başkanımızı davet ettim. Önce bir şartım var dedi. ‘Ben orada muhtarlarla yaptığımız toplantıdan memnun kaldım. Hem Gebze’de hem İzmit’te aynı toplantıyı yaparsak gelirim’ dedi. Biz de aynı toplantıyı yine yapacağız. Aynı gün de il binasının açılışını da yapacağız. Ardından genel başkanımız, ‘2-3 aylık referandum sürecinde ziyaret ettiğiniz sendika, kahve, dernek, oda hepsini tekrar teşekkür etmek amacıyla ziyaret edeceksiniz’ dedi” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KILIÇDAROĞLU, İLİMİZE, YENİDEN, GELMEK, İÇİN, ŞART, KOŞTU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı