Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 12:34
 
KAISİAD kaldığı yerden!
Gebze’nin en aktif derneklerinden biri olan ve yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), aylık kahvaltılı buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor.
Gebze Haberi
KAISİAD kaldığı yerden!

Gebze’nin en aktif derneklerinden biri olan ve yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), aylık kahvaltılı buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonun ilk toplantısı Tuzla Adli Restoran’da gerçekleşti. Adli Restoran’ın sahibi olan işadamı Bekir Süt’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, KAISİAD Kurucu Başkanı Ufuk Ekinci ve bir önceki KAISİAD Başkanı Nasreddin Bavaş’la birlikte çok sayıda işadamı katıldı.

DAYANIŞMAYI ARTTIRMALIYIZ

KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, toplantıda yaptığı konuşmada dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek “KAISİAD olarak bu toplantıları çok önemsiyoruz. Birbirimizle aramızdaki birlik beraberlik, dayanışmanın önemi her geçen gün artıyor. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Ekonomik açıdan darboğazdayız. Hep birlikte el ele vererek birlik beraberlik içinde olarak bu zor günleri atlatabiliriz. KAISİAD, her yıl olduğu gibi bu yıl da Şubat ayında Sarıkamış’a gezi düzenliyor. Herkesin katılımını önemsiyoruz. Sizlerin verdiğiniz desteğinizle KAISİAD ailesi her geçen gün büyümeye devam edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAISİAD, kaldığı, yerden!,
Yorumlar
Haber Yazılımı