Haber Detayı
22 Eylül 2019 - Pazar 11:51
 
KAISİAD yeniden başladı!
KAISİAD, geleneksel olarak her ayın son haftasında düzenlediği kahvaltı programlarına 2 ay aradan sonra yeniden başladı. Yaz döneminde Temmuz ve Ağustos ayında program yapmayan KAISİAD’ın programı oldukça yoğundu.
Gebze Haberi
KAISİAD yeniden başladı!

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği, Köprübaşı Cağ Kebap sabah kahvaltısında bir araya geldi. Yönetim kurulunun tam kadro katıldığı programa KAISİAD üyeleri de yoğun katılım gösterdi. Her ay düzenli olarak sabah kahvaltısında bir araya gelen dernek yöneticileri ve üyelerin bu ay ki toplantısına CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Salih Işık ev sahipliği yaptı. Yeni kurulacak olan Bursa KAİSİAD Başkanı Yener Bulut ve yönetimi, Kocaeli KAISİAD Başkanı Haluk Mamik ve yönetimi katıldı.

KARAKUŞ’TAN BİRLİK MESAJI

Birlik ve beraberlik mesajları veren KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, 'Ekonomik olarak sıkıntılar yaşıyoruz. Ama sıkıntılarımızı dostlarımızın gayreti ve çabası ile aşıyoruz. Şükürler olsun bizimde çok dostumuz var. Bilgiyi ve teknolojiyi birbirimizle paylaşarak daha da güçleneceğiz. Bu arada Gebze Ticaret Odası ile ortaklaşa Sarıkamış Şehitleri anısına 10 Ocakta ticaret çalıştayı yapmayı planlıyoruz. Bu program 2 gece konaklamalı olacak. Buradan 150 kişi olarak gitmeyi planlıyoruz ve orada bölgenin dinamikleri ile bir araya geleceğiz. Bu bağlamda programımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAISİAD, yeniden, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı