Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 15:14
 
Kadınlar “Gazze” İçin Toplandı!
Ak Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları ve Gebze İHH Kadın Kolları’nın Gazze’ye aşevi projesi kapsamında düzenlenen kahvaltı programı gerçekleştirildi.
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve eşi Gül Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ve eşi Melike Gür, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, İHH Gebze Kadın Kolları Başkanı Asuman Veyisoğlu, İHH Gebze Başkanı Adem Çiftçi, KENT-KA Başkanı Tuğba Şensoy ve yönetimi., Çayırova Belediyesi meclis üyesi Fulya Ebru Önder, İHH Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü Fatma Türk, Gebze İHH eski başkanı Turgut  Veyisoğlu ile vatandaşlar katıldı.

DESTEK SAĞLAYACAĞIZ

Programda açılış konuşmasını yapan Gebze İHH Kadın Kolları Başkanı Asuman Veyisoğlu, “Projemize destek sağlayıp, bugünkü programa katıldığınız için teşekkür ederim. Gazze başta olmak üzere yardıma muhtaç tüm Müslüman ülkelere elimizden geldiğince destek sağlayacağız. 3 yıldır Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanlığını yönetmekteyim. Görevim süresince gerek yönetimim gerekse de gönüllü kardeşlerimizin destekleri ile karınca kararınca bir şeyler yaptık. Bir kişinin bile mutlu olduğunu görmek, bizleri de mutlu ediyor. Bu yüzden sağlamış olduğunuz katkılar çok önemli. Katkılarınızın daim olması ve yüzü gülen Müslümanların çoğalması duası ile. Hepinize teşekkür ederim.” dedi.

KADINLAR OLARAK BİRLİK OLDUK

İHH Gebze Kadın Kolları Başkanı Veyisoğlu’nun konuşmasının ardından konuşan AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, “Gebze İHH ile birlikte ortak yürüttüğümüz ‘Gazze’ye Aşevi’ projemizin destek kahvaltısına hepiniz hoş geldiniz. Gazze’deki kardeşlerimize bir nebze de olsa destek sağlamak için bir araya geldik. Günlük 500 kap sıcak yemek dağıtmak için elimizden geldiğince çabalıyoruz. Sizlerin desteği ve katkıları ile Gazzeli kardeşlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Bu projede emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Gazze ve diğer yardıma muhtaç ülkeler için yardımlarımız devam edecek.” diye konuştu.

BİZİM İÇİN DEĞERLİ

AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez’in konuşmasının ardından son olarak Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci bir konuşma yaptı. Başkan Demirci konuşmasında, “Öncelikle İHH’nın dünya çapında düzenlemiş olduğu bu tür programlar gerçekten bizim için çok değerli. Gazze’de ve Kudüs’te yapılan aşevi ile ilgili iyi çalıştılar. Biz de belediye olarak elimizden gelen her desteği sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz. Dünyanın her yerinde olmak için yetişebildiğimiz kadar yetişmeye çalışıyoruz. Bu tür organizasyonları da sivil toplum kuruluşlarımızın katkıları ile birlikte yapıyoruz. Bu konuda çok büyük tepki var.

TEŞEKKÜR EDERİM

Yetişilmesi ve yardım eli uzatılması gereken çok yerler var. Ama bu işi düşünerek değil faaliyete geçirerek yapabiliriz. Bu konuda yardıma muhtaç tüm Müslümanlara destek sağlayan bir liderimiz var. Allah’ın izni ile liderimiz Cumhurbaşkanımızın dik durduğu gibi biz de dik duracağız ve kardeşlerimize yardım eli uzatmaya devam edeceğiz. Sözlerime son verirken Gebze İHH Kadın Kolları ve AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları ve bugün burada programda bulunan tüm kadınlarımız ile emeği geçen kadın kardeşlerimize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Kadınlar, “Gazze”, İçin, Toplandı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı