Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 16:20
 
Karabacak; “Birlikte Başardık”
Bağlarbaşı Mahallesi Şehit J.Uzman Çavuş Salih Kayan Mahalle Konağı’nda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Sorunlarımızı birlikte düşündük, birlikte başardık.” dedi.
Darıca Haberi
Karabacak; “Birlikte Başardık”

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak mahalle sakinleri ile Bağlarbaşı Mahallesi Şehit J. Uzman Çavuş Salih Kayan Mahalle Konağı’nda önceki akşam bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi. Gerçekleştirilen vatandaş buluşmasında konuşan Başkan Karabacak, “Seçim beyannamemizde verdiğimiz sözlerimizi yerine getiriyoruz. Çok amaçlı hizmet veren mahalle konaklarımızın içerisinde aile sağlık merkezi, 3 adet doktor odası, acil müdahale odası, bebek izleme odası,  aile planlama odası, hemşire odası, genç kardeşlerimizin ve hanım kardeşlerimizin istifade edebileceği bilgisayar ve dikiş nakış kursları, kütüphane, çok amaçlı toplantı salonu ve mescid gibi alanlar da bulunuyor.

SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ

Mahallelerimizde önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan mahalle konaklarımızı zamanla diğer mahallelerimize de yaparak daha geniş alanda hizmet vermeyi planlıyoruz. Seçim beyannamemizde halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Restorasyonu tamamlanan ve Ak Partimizin seçim beyannamesinde yer alan Halk Kıraathanesi olarak hizmete açacağımız İskoliye Mektebi, Emek Mahallesi’nde 3500 m2 alanda yapımı devam eden ve iki ay içinde hizmete açacağımız Botanik Park, Sırasöğütler Mahallesinde 6.000 m 2 alanda yapımı devam eden ve yılsonuna kadar tamamlayarak hizmete açacağımız Çocuk Trafik Eğitim Parkı bulunuyor.

ESER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Önümüzdeki yaz aylarında halkımızın hizmetine açacağımız Bayramoğlu Balyanoz Koyu Projesi ile birlikte seçim beyannamemizde halkımıza verdiğimiz sözlerin önemli bir bölümünü sizlerle birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yine ilçemizin en önemli eksikliklerinden birisi olarak gördüğümüz Kapalı Pazar Yeri’ni yılsonuna kadar halkımızın hizmetine açacağız. Her zaman söylediğimiz gibi Birlikte Düşündük, Birlikte Başardık. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren vatandaşlarımızla beraber yürüyoruz. Darıca’ya hizmet etmeye ve eser üretmeye hep beraber devam edeceğiz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karabacak;, “Birlikte, Başardık”,
Yorumlar
Haber Yazılımı