Haber Detayı
30 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:48
 
Karabacak; “Çocuklarımıza Daha Güzel Darıca”
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Çocuklarımız için daha güzel bir dünya, daha güzel bir Darıca bırakmak için çalışıyoruz.” ilkesi ile Darıca sokaklarında çocuklarla buluştu.
 
 
 
Darıca Haberi


Göreve geldiği günden beri büyük bir özveri ile çalışma temposunu sürdüren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak çıktığı mahalle turlarında ve gezilerde çocuklarla sohbet ederek yorgunluğunu gideriyor. Başkan Karabacak, gördüğü her yerde onlarla sohbet edip, yorgunluğunu unutuyor. Karabacak, Çocuklarla sohbetten zevk alan onların iyi eğitimli bireyler olarak yetişmesini, ülkenin gelecekteki teminatı olarak görüyor.

ÇOCUKLARLA EĞLENDİ

Darıca’nın her köşesini karış karış gezerek, sorunları yerinde tespit eden, bulduğu her fırsatta vatandaşlarla sohbet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, önceki gün Darıca sokaklarını gezdi. Sokakta çok sayıda çocukla karşılaşan Karabacak, onlarla sohbet edip, düşüncelerini sorarak sokak oyunları hakkında bilgi aldı. Genel kültür soruları ile de düşündüren Başkan Karabacak, “Bulduğunuz her fırsatta kitap okumalısınız. Siz çocuklar geleceğimizin teminatısınız. Bizler de siz çocuklarımız için daha güzel bir dünya, daha güzel bir Darıca bırakmak için çalışıyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Karabacak;, “Çocuklarımıza, Daha, Güzel, Darıca”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı