Haber Detayı
10 Eylül 2018 - Pazartesi 12:03
 
Karabacak, “Ekonomik Sorunların Üstesinden Geleceğiz”
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak bir basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Karabacak, “Ülkemiz ekonomik olarak zor bir süreç içinde. İnanıyorum ki ekonomik sorunların üstesinden geleceğiz.” dedi.
Darıca Haberi
Karabacak, “Ekonomik Sorunların Üstesinden Geleceğiz”

Darıca Teras Cafe’de düzenlenen toplantıda Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak bir konuşma yaptı. Başkan Karabacak, “Ülkemiz zor bir süreç içinde. Bu sürecin en önemli bölümünü ekonomik sorunlarla ilgili. İnanıyorum ki ülkemiz bu sorunların üstesinden gelecek güçtedir. Cumhurbaşkanımız bu konuda gerekli çalışmaları yapıyor. Vatanımıza destek olmak için biz de bazı adımlar atmak durumundayız. Önceliklerimiz milletimizin genel ihtiyaçlarıdır.

TASARRUFA GİDİYORUZ

Seçim beyannamelerimizde milletimize verdiğimiz sözlerimizi tutacağız. Önümüzde 2019 yerel seçimleri var. Daire müdürlerimiz binmiş oldukları araçlarını havuza bıraktılar. Araç fazlalıklarını kullanmadan geri iadesini sağlayacağız. Burada ciddi bir tasarrufa gidiyoruz. Bu önemli bir karardı. Belediyelerimizin değişik birimlerinde mal alımlarından da ciddi bir tasarruf söz konusu. Bu tasarrufları yaparken bir yandan da seçim beyannamemizdeki sözlerimizin tamamını yerini getiriyoruz. Söz vermeyip de yeni projeler ürettiğimiz proje sayımızda bir hayli fazla.

Ayrıntılar yarın gazetemizde…

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karabacak,, “Ekonomik, Sorunların, Üstesinden, Geleceğiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı