İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Seri zamanı Menekşe!
Seri zamanı Menekşe!
Kenetlenin!
Kenetlenin!
Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 17:49
 
Karabacak Esnafı Dinledi
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak sabah mesaisine Darıca çarşıdan başlayıp, Darıca esnafını ziyaret ederek devam etti.
Darıca Haberi
Karabacak Esnafı Dinledi

Çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Karabacak hayırlı işler dileyerek, “Vatandaşlarımızla istişareler yaparak onların isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz.” dedi. Darıca esnafını ziyaret eden Başkan Karabacak esnaflara hayırlı işler diledi. Darıcalılara farklı alanlarda hizmet vermek üzere iş başı yapılan dükkânları ziyaret eden Başkan Karabacak, esnaflara ve vatandaşlarla da devam hizmetler ve projeler, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

HERŞEY VATANDAŞLARIMIZ İÇİN

Esnaf ziyaretinde konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Esnaf ve hemşerilerimizle sık sık bir araya geliyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Hizmetlerimizin sahipleri hemşerilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar ile vatandaşlarımızla istişareler içerisinde, onların isteklerine uygun daha yaşanabilir bir Darıca inşa ediyoruz. Çünkü her şey vatandaşlarımızın mutluluğu için.” diye konuştu. Hizmetlere ilişkin esnaf ve vatandaşların görüşlerini de alan Başkan Karabacak, esnaf ve vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karabacak, Esnafı, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı