Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 17:22
 
Karabacak Gençlerin Yanında
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak saha çalışmalarına devam ediyor. Darıca Sahilinde karşılaştığı gençlerle sohbet eden Başkan Karabacak, “Gençlerimizin her zaman yanındayız.” dedi.
 
 
 
Darıca Haberi


Vatandaşların yanında olarak sorun ve taleplerini dinleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak gençleri de ihmal etmiyor. Darıca Sahilinde karşılaştığı gençler ile sohbet eden Başkan Karabacak, “Sizler ülkemizin yarınlarısınız. Sizlerin kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeniz bu anlamada çok önemli. Ülke olarak güzel bir genç nüfusa sahibiz. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeli. Genç nüfusumuzun eğitimi, kendini yetiştirmesi çok önemli.” diyerek gençlere nasihat vermeyi de ihmal etmedi.

ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYORUZ

Gençleri önemsediğini belirterek gençlerin Türkiye’inin geleceği olduğunu söyleyen Başkan Karabacak, “Şimdi bizim yer aldığımız konumlarda ilerde onlar yer alacak. Onların gelişimi, eğitimi bizim için çok önemli. Elimizden gelenin fazlasını yaparak gençlerimizin sorunlarına cevap, hayatlarına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimizin oluşturduğumuz gezilerimizden ve etkinliklerimizden yeni bilgiler öğrenmelerini istiyoruz; bu yüzden planlarımızı o yöne doğru yapıyoruz.  Yeni bir şehri tanımanın, bir tiyatroyu izlemenin, bir müzeyi gezmenin onların hayatlarına çok şey kattığına eminim.” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Karabacak, Gençlerin, Yanında,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı