Haber Detayı
20 Haziran 2018 - Çarşamba 17:02
 
Karabacak HEDEF'e Kilitlendi!
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, seçime günler kala her platformda vatandaşlarla bir araya gelirken gerçekleştirdiği ziyaret turlarının sonuncusunda gazetemize gelerek Hedef Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abbas Sır’a bilgilendirme yaptı.
 
 
 
Darıca Haberi


Başkan Karabacak 25 Haziran sabahı kazananın Türkiye olacağına vurgu yaparak, vatandaşları seçimde oy kullanmaya davet ederken, ilçenin en büyük mahalleleri olan Nene Hatun ve K.Karabekir Mahallesi’nde eşi Teslime Karabacak ve partililer kendisine eşlik etti. Başkan Karabacak, vatandaşlara 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülkemizin geleceği için büyük önem taşıdığını söylerken, Pazar sabahı herkesin sandıklara giderek demokratik hakkını kullanmasını istedi.

ARTIK SÖZ MİLLETİN

Başkan Karabacak, gazetemiz sahibi Abbas Sır’a yaptığı açıklamalarında seçim çalışmalarının artık son aşamaya geldiğine vurgu yaparak, “tüm siyasi partiler projelerini ve hedeflerin açıklayarak vatandaşlardan oy istedi. Bizlerde Darıca’da gerek yerel yönetimlerde ve gerekse ülke genelinde yapılan hizmetler noktasında halkımızı bilgilendirerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti için halkımızdan destek istedik. Bu süreçte halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti kadrolarına gösterdiği teveccüh bizleri son derece memnun etti. Halkımızın her tabakasından aldığımız güç ve destekle 24 Haziran’da yapılacak seçimleri Ak Partili kadroların zaferiyle taçlandıracağımıza şüphemiz yoktur. Bu süreçte gece gündüz demeden çalışan partimizin her kademesindeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Artık söz milletin diyoruz. Seçimler ülkemize hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Karabacak, HEDEF'e, Kilitlendi!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı