Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 12:42
 
KARABACAK SEÇİM TURUNDA
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi ilçeyi adeta karış karış gezerek vatandaşlardan destek istiyor.
Darıca Haberi
KARABACAK SEÇİM TURUNDA

Beraberinde eşi Teslime Karabacak, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek ve partililerle birlikte Osmangazi Mahallesi’nde vatandaşlara karanfil dağıtarak hasbihal eden Başkan Karabacak, vatandaşların Ak Parti’ye olan sevgisinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederken, “halkımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti’ye olan sevgisi 24 Haziran seçimleri öncesi sandıkların rengini de belli ediyor.” dedi.

SEÇİM İLK TURDA BİTER

Başkan Karabacak, seçimin ilk turda biteceğine olan inancını dile getirerek, “ülkemizin değişik yerlerinde yapılan anket sonuçları seçimin ilk turda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’nin zaferiyle sonuçlanacağını gösteriyor. Seçim günü yaklaştıkça partimizin oylarında artışların yaşandığına şahit oluyoruz. Çok şükür milletimiz her geçen gün gerçekleri daha iyi görüyor. Halkımız yanında olanı da , karşısında olanı da görerek oy tercihlerini bu yönde kullanıyor. Bizlerde Darıca’da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’ye en güçlü şekliyle desteğimizi vererek, güçlü yarınlar için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah 25 Haziran sabahı ülkemizin ve ümmetin umudu Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında çok daha güçlü bir Türkiye olacak.” diyerek seçimlerden Ak Parti’nin bir kez daha galibiyetle ayrılacağına olan inancını dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARABACAK, SEÇİM, TURUNDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı