Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 18:16
 
KARABACAK’TAN 15 TEMMUZ ŞEHİDİNE VEFA
Çankırı Kızılırmak Tepealagöz Dernek Başkanı Kemal Yaman ve yönetimi Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret ederek, Çankırılı 15 Temmuz Şehidi Medet Ekizceli’nin fotoğrafının olduğu saat hediye ettiler.
- Haberi
KARABACAK’TAN 15 TEMMUZ ŞEHİDİNE VEFA

Ziyarette Başkan Kemal Yaman 15 Temmuz Fetö Darbe girişiminde şehit olan Çankırı’lı 15 Temmuz Şehidi Medet Ekizceli’yi anmak adına geçen yıl 15 Temmuz’da Çankırı’ya dernek üyelerinden bir  otobüsle giderek anma programı düzenlediklerini söylerken, kendilerine otobüs tahsis eden Başkan Karabacak’a teşekkür etti.

ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ

Ziyaretlerinden ve anlamlı hediyelerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Karabacak ise, “15 Temmuz Fetö Darbe Girişiminde ülkesi adına, geleceği adına şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Kanlarıyla, canlarıyla savundukları bu topraklarda sonsuza kadar onları saygı ve rahmetle anacağız, siz dernek yönetimine de bu anlamlı çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Her daim yanınızda olduğumu bilmenizi isteriz. Bu yıl yapacağınız programda da gerek otobüs konusunda ve gerekse diğer yardımcı olabileceğimi konularda her türlü desteğe hazırız. Şehitlerimizi anmak ve onların adlarını yaşatarak gelecek nesillere aktarmak hepimizin görevi.” diyerek misafirlerine ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARABACAK’TAN, 15, TEMMUZ, ŞEHİDİNE, VEFA,
Yorumlar
Haber Yazılımı