Haber Detayı
05 Ağustos 2018 - Pazar 16:49
 
Karabacak’tan Hafta Sonu Mesaisi
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak hafta sonunu Darıcalı vatandaşlara ayırarak, Darıca Sahili’nde vatandaşların masasına konuk oldu.
 
 
 
Darıca Haberi


Vatandaşların akınına uğrayan Darıca Sahili’nde incelemelerde bulunan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, vatandaşların sofrasına konuk olarak onlarla bol bol sohbet etti. Başkan Karabacak ile sohbet eden vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirirken, Karabacak da Darıcalı vatandaşların mutluluğu için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

PARKLAR REVİZE EDİLİYOR

Darıca’da yapılan parklar ile ilgili Darıcalı vatandaşlara bilgi veren Başkan Karabacak, “Çocuklarımız bizim için öneli. Onların sosyalleşebileceği ve vakit geçirebileceği parklarımız yerinde inceleyerek gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Darıca genelinde park ve bahçeler müdürlüğümüz tarafından parklarımızın revize çalışmaları devam etmekte.” diye konuştu.

HALKIMIZ İÇİN DOĞRU HİZMET

Başkan Karabacak, “Darıca halkının keyifli vakit geçirmesini hedefliyoruz. Halkımız için doğru hizmet vermeye çalışıyoruz. Ailelerin konforlu ve huzurlu ortamda vakit geçirmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Darıca Sahilimizde tüm bölge halkımızı güzel ilçemiz Darıca’da misafir ediyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaret edip, sohbetlerine ortak olurken, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinliyoruz. Hep beraber daha güzel Darıca için çalışıyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Karabacak’tan, Hafta, Sonu, Mesaisi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı